Zapowiedzi

Radomski Teatr Powszechny startuje z nowym sezonem 2020/2021

Teatr Powszechny wraca do grania po przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami. Sezon rozpocznie spektaklem “Niegłupia, Niebrzydka, Niebiedna” w reż. Jarosława Rabendy, przygotowanym w ramach jubileuszu 40-lecia pracy artystycznej Danuty Doleckiej.

Wracamy dla Was! Czekamy na Was! Bądźcie z nami! Czas pandemii to trudny dla kultury okres, w którym sztuka przeniosła się do sieci by tam pełnić swoją rolę. Tam też odniosła sukces ciesząc się ogromnym zainteresowaniem. Ale przeżywanie emocji na żywo jest niezastąpione i jest nieodzownym elementem teatru. Stęsknieni za sceną i za naszymi kochanymi Widzami ruszamy z nowym sezonem, przygotowujemy dla Państwa nowe przedstawienia, XIV Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski i czekamy na Was! – zaprasza Dyrektor Małgorzata Potocka.

11, 12 i 13 września z okazji Jubileuszu 40 lat pracy artystycznej naszej wspaniałej aktorki Danuty Doleckiej zapraszamy na niezwykły spektakl “Niegłupia, Niebrzydka, Niebiedna” w reżyserii  Jarosława Rabendy.

21 września odbędzie się pokaz gościnnego spektaklu „Akt równoległy” z warszawskiego Teatru Capitol.

Tegorocznym świętem radomskiego teatru jest niewątpliwie XIV Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski, który odbędzie się w dniach 10 – 17 października, a na który zjadą zespoły z Polski, Węgier i Belgii. Podczas XIV MFG będzie miała miejsce kolejna premiera Powszechnego, a mianowicie “Pornografia” w reżyserii Jana Hussakowskiego  – program festiwalu wkrótce.

W listopadzie, po raz drugi, zapraszamy na koncert gwiazdy – Zaduszki Powszechne. 31 grudnia – na koniec roku zapraszamy Państwa na wyjątkową Premierę i Bal Sylwestrowy

Zapraszamy również na znane i lubiane przez radomską publiczność spektakle z naszego repertuaru dostępne na naszej stronie teatr.radom.pl

Komentarze
Udostepnij