Zapowiedzi

Pustynny świat – ciąg dalszy powieści Zatopiony świat | Wydawnictwa Wilga

Pustynny świat

„Pustynny świat” to pełen zwrotów akcji ciąg dalszy powieści „Zatopiony świat”, autorstwa Toma Huddlestona. To nie tylko wciągająca fabuła, ale również historia która pokaże młodemu czytelnikowi, jakie zagrożenia wynikają z niszczenia środowiska naturalnego. Pustynny świat, premiera 14 kwietnia 2021 r.

Akcja serii „Zatopiony świat” dzieje się w nieokreślonej przyszłości. Katastrofa klimatyczna spowodowała podniesienie się poziomu wód, przez co część świata została zatopiona, a część przemieniła się w pustynne pustkowia. Pustynie dawnej Ameryki Północnej przemierza złowroga armia. Ma przed sobą jeden cel, którym jest pokonanie śmiertelnych wrogów – Wodniaków. Kara i Joe mają przed sobą misję, od której powodzenia może zależeć los całej ludzkości. Czy zdołają przebyć najeżoną niebezpieczeństwami drogę przez kontynent na czas, by zapobiec wojnie?

„Pustynny świat” to pełna zwrotów akcji powieść, która przedstawia dystopijną rzeczywistość naszej planety po katastrofie klimatycznej. Wciągająca fabuła nie pozwoli oderwać się czytelnikowi od niej do ostatniej strony, a historia dostosowana do wieku młodego czytelnika będzie świetnym sposobem, aby zacząć dyskusję na temat nierówności społecznych i zagrożeń wynikających z niszczenia środowiska naturalnego.

Tom pierwszy: Zatopiony świat

Autor: Tom Huddleston

Grupa wiekowa: 9-12 lat

Premiera: 14.04.2021

Komentarze
Udostepnij