Zapowiedzi

4. tom bestsellerowej serii „Kolory zła” Małgorzaty Oliwii Sobczak | „ŻÓŁĆ” Premiera 15 maja

Małgorzata Oliwia Sobczak
„ŻÓŁĆ”


Wydawnictwo W.A.B.
Premiera 15 maja 2024 r.

Małgorzata Oliwia Sobczak powraca w doskonałej formie z 4. Tomem serii „Kolory zła”.

Prokurator Leopold Bliski po raz kolejny będzie musiał rozwikłać zagadkę tajemniczych morderstw
i odkryć tajemnice mrocznych ulic Sopotu!

Sopot. W wynajmowanym mieszkaniu odnalezione zostają zwłoki mężczyzny z podciętymi żyłami. Ślady kryminalistyczne wskazują, że nie było to samobójstwo, a nad wyraz okrutna zbrodnia, której ofiara – prowadzący szkołę uwodzenia Błażej Konarski – do końca zachowała świadomość.
Prokurator Leopold Bilski wraz z policjantami Pająkiem i Kitą próbują dotrzeć do prawdy. W toku śledztwa wychodzą na jaw liczne sekrety o denacie oraz dręczonych przez niego kobietach – rzeźbiarce z darem synestezji oraz pewnej popularnej instatrenerce. Tropy śledcze się mnożą, prowadząc do gangu samochodowego, nielegalnych substancji, klubów nocnych i przemocowych związków. A także tajemniczych włosków odnalezionych na ciele denata…

Już wkrótce na platformie Netflix premierę będzie miała ekranizacja pierwszego tomu serii „Czerwień”. W rolach głównych wystąpią Maja Ostaszewska i Jakub Gierszał.

Moja ulubiona kryminalistka wraca w znakomitej formie do cyklu Kolory zła. Jest po sobczakowemu: nieodkładalnie, solidnie zdokumentowane, napisane z pasją, która udziela się czytelnikowi. No i ta miłość do Trójmiasta, a przede wszystkim do Sopotu… Świetna rozrywka!
MARCIN MELLER

Małgorzata Oliwia Sobczak

Pisarka, z wykształcenia kulturoznawczyni i dziennikarka. Pochodzi z Trójmiasta. Jest autorką bestsellerowej serii Kolory zła: Czerwień, Czerń, Biel, a także Granice zła: Szelest, Szum, Szrama oraz powieści Wyrobisko. Czerń i Biel zdobyły nagrody Best Audio Empik Go. Trwają prace nad ekranizacją serii. Za projektem stoją NETFLIX i firma producencka Aurum. W rolach głównych wystąpią Maja Ostaszewska i Jakub Gierszał.


„ŻÓŁĆ” w księgarniach od 15 maja!

Komentarze
Udostepnij