Zapowiedzi

41 Warszawskie Spotkania Teatralne odbędą się w dniach 6-20 czerwca!

Warszawskie Spotkania Teatralne to święto zawsze wyjątkowe, a w tym roku także wytęsknione, następujące po długim czasie zamknięcia teatrów. Dlatego z ogromną radością zapraszamy na 41 edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 6-20 czerwca. Dopinamy ostatnie szczegóły i pełen program ogłosimy w drugiej połowie maja, ale już dziś możemy zdradzić, że każdy spektakl z głównego nurtu zaprezentujemy dwukrotnie, aby przy obowiązujących obostrzeniach sanitarnych, przedstawienia na scenie mogło obejrzeć jak najwięcej osób. Dodatkowo dla tych, którzy będą chcieli uczestniczyć w festiwalu w domu tworzymy nurt towarzyszący, w którym zaprezentujemy online wszystkie tytuły grane na scenie, a nawet kilka więcej!
Kuratorem 41 WST jest Wojciech Majcherek.


Warszawskie Spotkania to także inspirujące rozmowy twórców z widzami. Dyskusje z udziałem publiczności prowadzone w teatrze po spektaklach będą również transmitowane na festiwalowym Facebooku: https://www.facebook.com/WarszawskieSpotkaniaTeatralne

Oczywiście widzów zapraszamy nie tylko z wielką przyjemnością, ale i z odpowiedzialnością, stwarzając bezpieczne warunki do oglądania spektakli i stosując się do obowiązujących obostrzeń.

Cieszymy się na wspólne Spotkania!

www.warszawskie.org

Komentarze
Udostepnij