Zapowiedzi

Album SŁOWOtoki na platformie MŁYNOTEKA

W piątek 12 lutego Teatr MŁYN udostępnia na swojej platformie MŁYNOTEKA album muzyczny „SŁOWOtoki live” – będący zapisem koncertu, który odbył się na scenie teatru w 2017 roku. W dzisiejszej rzeczywistości wydaje się być on wyjątkowo aktualnym i zyskującym nowe sensy doświadczeniem artystycznym. To połączenie refleksji, dobrej muzyki (new jazz, z elementami dubstep, house oraz drum and bass), autoironii i… – może trochę nietypowej – terapii.

Bohaterem tekstów Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej jest współczesny człowiek w obliczu wymagań nowoczesności – groteskowy, zagubiony, tragikomiczny. To zestaw piosenek na temat naszego rozdygotanego JA – oto JA zagubione w internetowej sieci, JA zmuszające się do kolejnych diet, JA uzależnione od leków, JA neurotyczne, pełne natręctw i fobii. Któż z nas tego nie doświadcza? I któż z nas nie szuka recept za szczęście?

Dodatkowego smaku całości nadaje fakt, że terapeutyczne utwory ze swadą i dowcipem wykonuje wokalistka i aktorka Agata Kołodziejczyk (Fijewska), która na co dzień jest praktykującym psychologiem i terapeutką.

REALIZATORZY:

występują: Agata Kołodziejczyk (Fijewska), Mikołaj Tabako, Filip Dreger

teksty: Natalia Fijewska-Zdanowska

muzyka: Filip Dreger

aranżacje: Mikołaj Tabako

trąbka i loopy: Mikołaj Tabako

instrumenty klawiszowe: Filip Dreger

realizacja dźwięku, miks i mastering: Przemysław Scholl

produkcja: Teatr MŁYN, przy wsparciu Miasta St. Warszawa

Dostęp do albumu „SŁOWOtoki” można uzyskać pod tym linkiem: https://bit.ly/3abR8T7

Razem z albumem słuchacze otrzymują także książeczkę z tekstami w formacie PDF.

Album „SŁOWOtoki live” jest już trzecim wydawnictwem muzycznym, po płytach zespołu Nocny SuperSam, które Teatr MŁYN udostępnia na swojej platformie z multimediami MŁYNOTEKA. Za tydzień planowana jest publikacja kolejnego albumu – tym razem będzie to muzyka ze spektaklu „NAGA PRAGA”.

Komentarze
Udostepnij