Zapowiedzi

ArtKombinat w Łodzi zaprasza koncert Doroty Osińskiej

Zapraszamy na nowy recital Doroty Osińskiej “Cześć, to ja”. Płyta i  koncert pod tym samym tytułem miały swoja premierę 7 lutego tego roku. A potem świat stanął.

Teraz zapraszamy Was na koncert na żywo online 31 maja 2020. Zagramy jeszcze bez publiczności, ale za to streaming będzie najwyższej jakości, a nagranie z 7 kamer ze sceny ArtKombinatu w Łodzi.

Bądźcie z nami tego dnia – wspierajmy artystów.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1374956399368346/?active_tab=discussion

Link do biletów (jedyne 15 zł): https://scena-lodz.vectorsoft.pl/MSI/mvc/pl

Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=sb2PXkjkBfADOROTA OSIŃSKA

CZEŚĆ, TO JA

Dorota Osińska – śpiew, gitara akustyczna

Paweł Stankiewicz – gitary, Casio ukulele, mandolina, chórki

Piotr Maślanka – perkusja, dzwonki, woda, chórki

Kornel Jasiński – kontrabas, chórki

Dorota Osińska – aktorka i piosenkarka, związana z Teatrem Rampa w Warszawie. Jej interpretacja „Calling You” przekroczyła już 15 milionów wyświetleń w serwisie You Tube.

„Cześć, to ja” jest piątym solowym albumem artystki. To najbardziej osobista i refleksyjna płyta w jej dorobku. Po raz pierwszy zdecydowała się sama napisać wszystkie teksty i muzykę. Oddaje w nich aktualny stan swojego ducha i śpiewa o rzeczach, o których zawsze chciała zaśpiewać, dźwiękami, które od dawna czekały by ułożyć się w piosenki. Pokazuje nam, że w zapędzonym, oszalałym, pogubionym świecie, warto znaleźć przestrzeń na wzruszenie, szczerą emocje, głębszą refleksję, nawet smutek i łzy.

Podczas koncertu Dorota Osińska zaprezentuje 15 piosenek z nowego albumu, w którym wyraźnie słychać inspirację muzyką folkową.

Dorota Osińska – Cześć, to ja (Lyric Video)

Komentarze
Udostepnij