Zapowiedzi

Bilet otwarty online w warszawskim Teatrze Powszechnym

Teatr Powszechny w Warszawie udostępnił możliwość zakupu biletu otwartego online. Bilet otwarty online działa jak voucher – specjalny kod umożliwia internetową rezerwację miejsca i wymianę na konkretny bilet, obowiązujący na wybrany spektakl grany w ciągu roku od dnia zakupu.

Dotychczas bilety otwarte były dostępne wyłącznie w kasie biletowej Teatru – eleganckie, papierowe zaproszenie było najczęściej traktowane jako prezent dla bliskich czy znajomych. W czasie epidemii, kiedy teatry mogą prowadzić swoją działalność głównie przez komunikatory internetowe oraz media społecznościowe, kiedy niemożliwe są bezpośrednie spotkania z aktorami i widzami, zakup internetowego vouchera jest dobrym sposobem na wsparcie działalności teatru i wygodną rezerwację biletów w lepszej, nieepidemicznej przyszłości.

Bilet otwarty online jest dostępny wyłącznie na stronie internetowej Teatru Powszechnego w Warszawie (www.powszechny.com) i realizowany zgodnie z aktualnym repertuarem; nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Oferta nie dotyczy przedstawień premierowych, gościnnych i specjalnych.

Szczegółowe informacje na stronie : https://www.powszechny.com/bilet-otwarty-online.html

www.powszechny.com

Komentarze
Udostepnij