Zapowiedzi

Bilety po 600 groszy na 600 lat Łodzi!

Od 18 lipca w sprzedaży bilety
po 600 groszy na 600 lat Łodzi!

Na główne obchody 600. Urodzin Łodzi, czyli ostatni weekend lipca, Teatr Powszechny w Łodzi przygotował specjalną niespodziankę. Na dwa spektakle łodzianie będą mogli kupić bilety po… 600 groszy.

To nasza kolejna propozycja na 600 lat Łodzi. W marcu Dzień Teatru połączyliśmy z urodzinami naszego miasta – zagraliśmy specjalnie dla łodzian trzy przedstawienia za symboliczną złotówkę. Po bilety ustawiła się kolejka kilkuset osób aż do Zachodniej – przypomina Ewa Pilawska, dyrektorka Teatru Powszechnego w Łodzi.  – Teatr powinien być otwarty i dostępny. Pomyślałam, żeby cały projekt „Lata w Teatrze…”, które trwa do końca lipca, zadedykować urodzinowo łodzianom, proponując specjalne, wakacyjne ceny biletów na wszystkie 45 przedstawień. Ponadto zagramy za symboliczne 600 groszy dwie nasze komedie, których akcja rozgrywa się w Łodzi: „Dobrą zmianę” z kultową Nadią i nagrodzonego w konkursie „Komediopisanie” „Wykapanego zięcia”. Sprzedaż biletów rozpocznie się 18 lipca wraz z otwarciem kasy biletowej. Zapraszamy do wspólnego świętowania – mówi Ewa Pilawska.

W kasie Teatru bilety będzie można kupić na dwie komedie:

  • 29 lipca o 16:00 Teatr Powszechny zagra spektakl „Wykapany zięć” – sztukę Krzysztofa Kędziory w reżyserii Pawła Szkotaka
  • 30 lipca o 19:00 widzowie obejrzą „Dobrą zmianę” Jakuba Przebindowskiego
  • Jak kupić bilety po 600 groszy?
  • Bilety można kupić tylko w kasie Teatru Powszechnego w Łodzi przy Legionów 21 (nie będą dostępne w sprzedaży online).
  • Sprzedaż rozpocznie się 18 lipca 2023 – od momentu otwarcia kasy biletowej (od godziny 9:00).
  • Jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety (np. dwa bilety na spektakl „Dobra zmiana” albo dwa bilety na spektakl „Wykapany zięć” albo po jednym bilecie na każdy ze spektakli).
  • Teatr nie przyjmuje rezerwacji na bilety po 600 groszy.
  • Bilety będą dostępne w sprzedaży do wyczerpania dostępnych miejsc na widowni.
Komentarze
Udostepnij