Zapowiedzi

Co zrobić, by serce znów zaczęło kochać? Nowa powieść Tomasza Betchera!

Tomasz Betcher

„Żołnierskie serce”

Wydawnictwo W.A.B.


Co zrobić, by serce
znów zaczęło kochać?

Przejmująca powieść
Tomasza Betchera o radzeniu sobie z przeszłością i nadziei
na lepsze jutro.

PREMIERA 10 LISTOPADA

Tomasz Betcher, autor bestsellerowego „Szeptuna ” – niczym Nicolas Sparks – nawet najtrudniejsze życiowe problemy potrafi przekuć w przepiękne powieści, które poruszają do głębi, dają nadzieję i ujmują swoją autentycznością.

Kiedy Piotr Walczak powraca ranny z misji w Afganistanie, cierpi nie tylko jego ciało, ale także dusza. Mężczyzna boryka się nie tylko z zespołem stresu pourazowego, lecz także oskarżeniem o spowodowanie śmierci kilku kolegów-żołnierzy. Zaszczuty przez lokalne media, ucieka z Gdańska, by ukryć się na prowincji. W zniszczonym domu po dziadku odkrywa rodzinne tajemnice. Poznaje też nowych sąsiadów, których kłopoty kochają tak samo, jak jego.

Czy Sielno i jego mieszkańcy potrafią uleczyć żołnierskie serce i sprawić, by znów zaczęło kochać? Czy poznani tam Emilia, Natalia i Janek będą w stanie żyć z wybuchowym człowiekiem za ścianą? Czy senne miasteczko okaże się dobrym miejscem dla rannego weterana?


„Przejmująca opowieść o pokiereszowanym emocjonalnie mężczyźnie. Największą siłą tej książki jest wiarygodny portret psychologiczny głównego bohatera. Czy z piekła można wrócić do normalnego, codziennego życia? Przeczytajcie koniecznie!” – poleca Magdalena Majcher, jedna z najpopularniejszych polskich autorek powieści obyczajowych.

Psychologiczny dramat, ukazany z perspektywy mężczyzny.
Męska siła zderzona z emocjonalnym kryzysem.

Tomasz Betcher, pisarz porównywany do Nicolasa Sparksa, kolejny raz z wyczuciem i delikatnością wykorzystał swoje doświadczenie pedagoga i socjoterapeuty, by oddać w ręce czytelniczek i czytelników wyjątkową, pełną autentycznych emocji lekturę.

„Żołnierskie serce” w księgarniach od 10 listopada 2021 r.

Komentarze
Udostepnij