Przedstawiamy CÓRKĘ ZIEMI – pierwszą część nowego cyklu powieściowego autorstwa Doroty Gąsiorowskiej.
Kiedy człowiek jest gotowy poznać prawdę – ta sama odnajdzie do niego drogę. Trzeba tylko uważnie wsłuchać się w naturę.
Weronika jest rzeźbiarką. Pewnego dnia dostaje nietypowe zlecenie – właściciel remontowanego pałacu prosi ją, by odtworzyła stojącą kiedyś w pałacowym ogrodzie Freyę – nordycką boginię miłości i magii. Rzeźba ma być gotowa na otwarcie hotelu, ale to odsuwa się niespodziewanie w czasie, kiedy w ogrodowej studni zostają znalezione kości człowieka. Weronika nieoczekiwanie znajduje się bardzo blisko mrocznej tajemnicy.
Czy intuicja pozwoli jej odkryć prawdę o tym, co wydarzyło się w pałacu przed laty?
Seria CÓRKI ŻYWIOŁÓW opowiada o kobietach w szczególny sposób związanych z ziemią i naturą, które podążając za swoją intuicją potrafią dostrzec więcej niż inni.
Znana i lubiana autorka łączy elementy mitologii, sprawnie manewrując między przeszłością a teraźniejszością, rozmywając granice rzeczywistości i magii.
Wydawnictwo Znak Literanova