Zapowiedzi

Czary, ogień i magia! Święto Wrocławia w CK Agora

Sztuka, Ogień i Magia – Widowiskowy Weekend na Różance!

Rusza POCIĄG DO SZTUKI – PRZYSTANEK RÓŻANKA, czyli obchody Święta Wrocławia w Centrum Kultury Agora! 28 i 29 czerwca to daty, które warto zaznaczyć w kalendarzu. Właśnie wtedy osiedle Karłowice-Różanka zamieni się w tętniącą życiem, plenerową scenę teatralną. W programie dwa dni pełne animacji, tańca, muzyki, sztuki cyrkowej, fireshow i akrobatyki.

Wydarzenie, którego nie możesz przegapić

Pierwszy dzień otworzymy spektaklem Jutro Idziemy do Cyrku w wykonaniu Ale Circus Dance Company. Obejrzymy magiczne widowisko wprost ze świata nowego cyrku. Artyści zaprezentują wieloosobową akrobatykę, żonglerkę i efektowną gimnastyką wykonywaną na wysokości kilku metrów nad ziemią.

Sobota pełna atrakcji dla całych rodzin

Kolejny dzień rozpoczniemy piknikiem ORIENTuj na Teatr,w trakcie którego najmłodsi wraz z opiekunami będą mogli wziąć udział w szeregu warsztatów z pogranicza teatru i plastyki. Pobudzenie twórczego myślenia i kreatywności gwarantowane!

Bezpośrednio po pikniku odbędzie się komediowe show Billa Bombadilla z elementami kuglarstwa, pantomimy oraz akrobatyki. Artysta nie pozwoli widzom na odrobinę nudy – bez pardonu wciągnie uczestników w sam środek akcji!

Finał z ogniem, magią i tańcem

Na zakończenie tego niesamowitego weekendu wybierzemy się w niezapomnianą podróżą przez krainę ognia, magii i tańca. Wszystko za sprawą węgierskiej grupy The Firebirds i pełnego płomieni spektaklu Pyrodise. The Legend of the White Phoenix. To widowisko z pewnością pozostanie w pamięci widzów na długo.

Zapraszamy wrocławian w każdym wieku na wspólne obchody święta naszego miasta w Centrum Kultury Agora. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Bawcie się razem z nami!

Program:

POCIĄG DO SZTUKI – PRZYSTANEK RÓŻANKA
Plener przy Centrum Kultury Agora
ul. Serbska 5a, Wrocław 

28 czerwca, piątek

 • 19:00-19:30  
  Spektakl: Jutro Idziemy do Cyrku
  ALE Circus Dance Company, PL

29 czerwca, sobota

 • 15:00-17:00
  Piknik i warsztaty kreatywne: ORIENTuj na Teatr

 • 17:00-17:45
  Rodzinne show interaktywne: FRIKart
  Bill Bombadill, PL

 • 21:30-22:00
  Spektakl: Pyrodise. The Legend of the White Phoenix
  The Firebirds, HUN

Więcej informacji na stronie:
www.ckagora.pl

Wydarzenia finansowane przez miasto Wrocław.

Komentarze
Udostepnij