Zapowiedzi

Człowiek z La Manchy – premiera w warszawskim Dramatycznym

Pierwsza premiera Teatru Dramatycznego w 2020 roku już 31 stycznia! „Człowiek z La Manchy” to broadwayowski hit, który na Scenie im. G. Holoubka wyreżyseruje Anna Wieczur-Bluszcz. W roli Don Kichota zobaczymy Modesta Rucińskiego, jego wiernego Sancho Pansę zagra Krzysztof Szczepaniak, a ukochaną Anna Gajewska. Kierownictwo muzyczne objął Adam Sztaba, za scenografię i kostiumy odpowiada Ewa Gdowiok.

Pełna obsada: http://teatrdramatyczny.pl/czlowiek-z-la-manchy.

„Człowiek z La Manchy” to piękna i ponadczasowa opowieść o sile słowa, która przemienia marzenia w rzeczywistość. Czy szaleńcem jest ten, który walczy z wiatrakami i pragnie naprawiać krzywdy, czy ten, który uznaje świat za niezmienny i oczywisty? W historii o nieustraszonym Don Kichocie sprawy głębokie i dotkliwe stykają się z rubasznością i dowcipem, a czułość przeplata się z brutalnością. „Człowiek z La Manchy” to pełen rozmachu musical zainspirowany powieścią Miguela de Cervantesa, nie zabraknie w nim historii miłosnej, wartkich dialogów i dużej dawki humoru. Zobaczcie co dzieje się, gdy odpowiednio użyte słowa zyskują prawdziwą moc!

PREMIERA 31 stycznia 2020 r., Scena im. G. Holoubka, kolejne spektakle 1, 2, 28, 29 lutego oraz 1 marca.

Wkrótce poinformuję Państwa o dacie próby medialnej spektaklu.

“Man of La Mancha” D. Wasserman, M. Leigh, J. Darion. Wystawiane w ramach umowy z Concord Theatricals Ltd. Licencja na wystawienie utworu została wydana przez Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Komentarze
Udostepnij