Zapowiedzi

Czy każdy może zostać aktorem? – darmowy wykład dla dzieci we Wrocławiu

W najbliższą sobotę, 8 czerwca 2024 roku, Fundacja Uniwersytet Dzieci zaprasza wszystkie dzieci w wieku 12-14 lat na wykład otwarty Agaty Obłąkowskiej-Mazurkiewicz „Czy każdy może zostać aktorem?”.

Podczas wykładu słuchacze dowiedzą się, jak wygląda droga zawodowa osoby, która w młodym wieku rozpoznaje w sobie pasję do aktorstwa. O swoich doświadczeniach opowie Agata Obłąkowska-Mazurkiewicz, aktorka Teatru Polskiego we Wrocławiu, reżyserka i dyrektorka artystyczna Teatru Kambak.

Druga część wystąpienia poświęcona zostanie działalności Teatru Kambak, w którym wraz z profesjonalnymi aktorami występują aktorzy z niepełnosprawnościami. Prowadząca opowie o ich pracy i poświęceniu, a także o potrzebie integracji, misji oraz byciu docenionym.

Wykład będzie więc okazją zarówno do dowiedzenia się więcej o zawodzie aktora, jak i do utwierdzenia się w przekonaniu, że warto podążać za swoimi marzeniami. Myślą przewodnią wystąpienia mogą więc być słowa Winstona Churchilla: „Sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu”.

Wykład odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Uniwersyteckiej 22-26.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Zapisy przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZi9T4NQg92e5Ej3zUeQ6ipJbh52wkORfkUXWC1E1ID9CLaQ/viewform

Komentarze
Udostepnij