Zapowiedzi

Doskonały (przed)świąteczny comfort-read – „Ucałuj ją ode mnie” Alison Cochrun

Alison Cochrun
„Ucałuj ją ode mnie”

Wydawnictwo W.A.B.
Premiera 8 listopada 2023 r.
Przekład: Monika Skowron

Doskonały (przed)świąteczny comfort-read od autorki „Długo i szczęśliwie”.

Gwiazdkowy queerowy romans, który otula serce jak puchaty kocyk
.

Alison Cochrun, autorka udanego debiutu „Długo i szczęśliwie”,
powraca z romantyczną świąteczną opowieścią o kobiecie, która na niby zaręcza się z facetem, ale… zakochuje się jego siostrze!

Ellie ma wymarzoną pracę i w miarę poukładane życie. W wigilijny wieczór spotyka w księgarni kobietę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Niestety ledwo zaczęta relacja kończy się w nieprzyjemnych okolicznościach. Co więcej niedługo potem Ellie traci pracę. Zostaje sama, zagubiona i całkowicie spłukana.

Aby związać koniec z końcem, zatrudnia się w lokalnej kawiarni – byle tylko jakoś przetrwać. Niespodziewanie szef składa jej szokującą propozycję: małżeństwo, dzięki któremu on przejmie rodzinną fortunę, a ona rozwiąże swoje finansowe kłopoty. Układają misterny plan – aby utrzymać pozory, mają spędzić wspólne święta z jego najbliższymi.

Gdy Andrew przedstawia narzeczoną siostrze, Ellie jest zszokowana. Okazuje się, że to… tajemnicza kobieta z księgarni. Ellie musi wybrać między bezpieczeństwem, które zapewni jej fałszywy związek, a ryzykiem przeżycia czegoś prawdziwego
.

Podnosi na duchu i pozwala marzyć. To oda do tych, którzy poszukują prawdziwej miłości, rodziny i spełnienia w życiu – TIMOTHY JANOVSKY,
autor powieści „Never Been Kissed”

Ten świąteczny romans rozgrzeje niejedno serce – „LIBRARY JOURNAL”

Gwiazdkowy romans moich marzeń.
Miły, pachnący cynamonem książkowy przytulas

– ASHLEY HERRING BLAKE, autorka „Delilah Green ma to gdzieś”
.

W księgarniach od 8 listopada!

Komentarze
Udostepnij