Zapowiedzi

Dzień Dziecka we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol

W weekend 31 maja – 2 czerwca Teatr Muzyczny Capitol zaprasza dzieci młodsze, starsze i te całkiem duże.

31 maja i 1 czerwca  na Dużej Scenie gramy „Alicję” w reż. Martyny Majewskiej – współczesną baśń opartą na motywach „Alicji w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla.  

1 czerwca wspólnie z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, zapraszamy na rodzinne warsztaty szycia przytulanek, nawiązujących do jednej z postaci „Alicji w Krainie Czarów”. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w uszyciu królika, przy okazji wspierając podopiecznych Fundacji. Zapraszamy do teatralnego foyer w godz. 10-15, przygotowane będą tkaniny i ozdoby, miejsca pracy, a wolontariusze pomogą mniej wprawnym uczestnikom warsztatów. Koszt uczestnictwa to 40 zł i jest to cegiełka, która w całości zasili konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

1 i 2 czerwca zapraszamy zarówno małe jak i starsze dzieci. Na Scenie Restauracja proponujemy spektakl dla najmłodszych w wieku 1-5 lat: „Cztery pory roku” Teatru Małego Widza w Capitolu – piękną, poetycką opowieść z muzyką na żywo. Na Scenie Ciśnień gramy „Gracjana Pana. Musical” w reż. Cezarego Tomaszewskiego – pogodny i mądry spektakl ze znakomitymi piosenkami, na który mogą przyjść młodzi widzowie już od 12 roku życia.

Więcej informacji o spektaklach na www.teatr-capitol.pl.

fot. Tobiasz Papuczys

Komentarze
Udostepnij