Zapowiedzi

Elegia miłosno-patriotyczna na scenie warszawskiego Teatru Druga Strefa

Teatr Druga Strefa zaprasza  26 kwietnia o godz. 19.00 na spektakl „Egzorcyzm”, współczesną elegię miłosno-patriotyczną z elementami czarnej komedii.

Inspirowana dramatem Eugene’a O’Neilla sztuka opowiada historię młodego Teodora, który mierzy się z traumą po śmierci ojca na wojnie. Uciekając od bólu w alkohol i imprezy, otrzymuje wezwanie do wojska, co staje się dla niego punktem zwrotnym. Zdeterminowany, by zakończyć swoje życie, staje na skraju przepaści.

W tym mrocznym momencie ratunkiem okazują się dla niego dwie kobiety: kochająca żona, walcząca o uratowanie małżeństwa i schorowana matka, balansująca na granicy życia i śmierci. Czy ich miłość i oddanie zdołają wyrwać Teodora z otchłani rozpaczy i ocalić go przed tragedią?

EGZORCYZM to nie tylko poruszająca historia o miłości, stracie i traumie. Spektakl staje się również manifestem młodych ludzi żyjących w cieniu nadchodzącej wojny. Reżyser, Jan Orszulak, łączy ze sobą elementy dramatu, komedii i groteski, tworząc spektakl, który na długo zapadnie Ci w pamięć.

Nie przegap okazji, by zobaczyć ten wyjątkowy spektakl!

Cykl #studencinascenę w Teatrze Druga Strefa to wyjątkowa okazja dla teatrów studenckich, by zaprezentować swoje umiejętności na profesjonalnej scenie i zmierzyć się z reakcją publiczności. Do tej pory na scenie Teatru Druga Strefa zaprezentowali się studenci z Teatru Stanby Studio z Uniwersytetu Gdańskiego, Teatru Hybrydy Uniwersytetu Warszawskiego, Teatru Politechniki Warszawskiej, Teatru Scena Główna Handlowa.

EGZORCYZM – STANDBY STUDIO

 26 kwietnia o godzinie 19.00

Teatr Druga Strefa, ul. Magazynowa 14A

Bilety dostępne na stronie: https://www.teatr2strefa.pl/event-details/egzorcyzm-studenci-na-scene 

Projekt współfinansuje miasto stołeczne Warszawa w ramach realizacji zadania publicznego „Teatr Druga Strefa 2024 – Premiery, Spektakle, Wydarzenia”.

Komentarze
Udostepnij