Zapowiedzi

„Faggots” Pink Mama Theatre na Dramox.pl od 5 stycznia

Śmiercionośny wirus, z którym ludzkość niemal przegrała walkę – brzmi znajomo? Nie do końca. W tym wypadku część populacji przetrwała, ale… ostali się jedynie homoseksualni mężczyźni. Ostatnia kobieta – Pink Mama – właśnie odeszła, widzowie będą świadkami stypy, którą przygotowali jej przyjaciele. Jaka tajemnica kryje się w tej pełnej groteski sytuacji? Już od 5 stycznia kontrowersyjny i doskonały wizualnie spektakl „Faggots” dostępny będzie na Dramox.pl

„Faggots” Pink Mama Theatre to dzieło wyjątkowe – z pogranicza teatru i filmu, alternatywne i kampowe. To obraz pełen odważnej erotyki, która wykorzystana jest w celu uwrażliwienia na tematy LGBTQ+. Odważnie uderza w nietolerancję, otwierając pole do wielu dyskusji.

Spektakl grupy Pink Mama Theatre był wielokrotnie nagradzany na szeregu festiwali, gdzie zdobył kilkanaście nagród. Wśród najważniejszych można wymienić:

· 28th Oldenburg Film Festival 2021: GERMAN INDEPENDENCE AWARD,

· Paris International Film Awards 2021: Best LGBT Feature Movie,

· Vesuvius International Film Festival 2021: Best LGBT Feature Movie,

· Shunyatam International Film Festival 2021: Best Feature Movie (Queer).

Pink Mama Theatre jest sceną interdyscyplinarną, zrzeszającą szereg twórców – tancerzy, aktorów, muzyków, pisarzy i filmowców, którym nieobce są kontrowersyjne i społecznie istotne tematy. Spektakle oparte są na uczuciach, człowieczeństwie, kontrowersji, ale przede wszystkim dialogu, który według Pink Mama Theatre powinien mieć miejsce w teatrze.

Komentarze
Udostepnij