Zapowiedzi

Festiwal Muzyki Improwizowanej – Współbrzmienia 2023 w Warszawie

„Współbrzmienia” 2023: Festiwal Muzyki Improwizowanej w Warszawie

Czy jesteś gotów na cztery dni pełne inspiracji, kreatywności i niepowtarzalnych dźwięków? Fundacja Most the Most gorąco zaprasza na Festiwal Muzyki Improwizowanej „Współbrzmienia”, który odbędzie się od 26 do 29 września br.

Miejsca wydarzenia:

Klub „MIEJSCE”, Port Czerniakowski, ul. gen. Mariusza Zaruskiego 1, 00-468 Warszawa.

Klub „JASSMINE”, ul. Wilcza 73, Warszawa.

Program festiwalu:

Wtorek, 26.09: Urszula Dudziak z towarzyszeniem Grzech Piotrowski Band, Agata Zubel, Wojtek Mazolewski Quintet

Środa, 27.09: Aleksander Dębicz, Immortal Onion, Maciej Obara Quartet

Czwartek, 28.09: Michał Sławecki, Konrad Kucz, Mateusz Kwiatkowski, Michał Barański, Wojciech Jachna Squad

Piątek, 29.09: Koncert laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Improwizowanej (Klub Jassmine)

Dla naszych gości w Porcie Czerniakowski przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje, m.in. scenę na barce, łódki do dyspozycji gości oraz kojącą bliskość Wisły.

Bilety:

Koncerty w Porcie Czerniakowski – bezpłatne. Wejściówki dostępne na GOING.pl.

https://bit.ly/3PJr7zi

Koncert w Klubie „Jassmine” – bilet 50 pln. Dostępne na GOING.pl.

https://bit.ly/3PJr7zi

Festiwal „Współbrzmienia” to inicjatywa Fundacji Most the Most, organizowana równolegle z Ogólnopolskim Konkursem Muzyki Improwizowanej. Oba wyjątkowe wydarzenia promują najbardziej utalentowanych, polskich artystów w dziedzinie muzyki improwizowanej. Zarówno Festiwal jak i Konkurs jest nie tylko okazją do prezentacji artystycznej, ale też platformą do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń i inspiracji w środowisku muzyków.

O Konkursie „Współbrzmienia”

„Współbrzmienia – Ogólnopolski Konkurs Muzyki Improwizowanej” to unikalne wydarzenie, które ma na celu wyróżnianie najbardziej utalentowanych artystów w dziedzinie muzyki improwizowanej w Polsce. Konkurs jest otwarty dla muzyków instrumentalistów, wokalistów oraz zespołów.

Konkurs mobilizuje lokalne społeczności do aktywnego udziału w życiu kulturalnym, promując talenty muzyczne i angażując publiczność w proces wyboru finalistów. Trasy koncertowe zwycięzców oraz warsztaty improwizacji dają widzom szansę na pogłębienie zrozumienia muzyki improwizowanej i nawiązanie bezpośrednich relacji z artystami.

O Fundacji Most the Most

Fundacja Most the Most jest organizacją non-profit powołaną przez Bank Gospodarstwa Krajowego na rzecz wsparcia zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego kraju. Jej misją jest budowanie kapitału społecznego poprzez wspieranie kultury, twórców i międzypokoleniowej współpracy. Fundacja inicjuje zaangażowanie lokalnych społeczności wokół odnowy zabytków i nadawania im nowych funkcji społecznych. Wspiera projekty, które są odpowiedzią na lokalne potrzeby, w których tworzenie i realizację włączona jest społeczność lokalna.

Komentarze
Udostepnij