Zapowiedzi

Gdy usłyszysz strach… “Dziewczyna, która klaszcze” – czerwcowa premiera Uroborosa

Szanowni Państwo,

zapowiadamy wyjątkową powieść w Uroborosie – książkę Tomasza Kozioła „Dziewczyna, która klaszcze”, przez którą wstrzymacie oddech i usłyszycie bicie własnego serca.

Premiera 30 czerwca.

Przedsprzedaż: https://www.bit.ly/klaszcze

Strona autora: https://www.facebook.com/tomasz.koza.koziol

Dwóch młodych mężczyzn jedzie na głuchą prowincję obejrzeć dom, który jeden z nich niespodziewanie dziedziczy po swojej zmarłej matce. Matce, której nigdy nie poznał, ponieważ oddano go do adopcji.

Walące się budynki, wtopieni w otoczenie miejscowi – wszystko wskazuje na to, że w miasteczku czas się zatrzymał. Gdy przyjezdni usiłują dopytać o historię posesji, napotykają na mur niechęci. Na domiar złego, psuje im się samochód, telefony odmawiają współpracy.

Wszystko wskazuje na to, że będą musieli przenocować w domu, do którego trafili.

Szybko przekonują się, że nie mogą po prostu uciec z upiornego miejsca. Jedyną szansą na ratunek wydaje się rozwikłanie tajemnicy porzuconej posesji. Posesji nawiedzanej nocami przez dziewczynę, która klaszcze.

Książkę poleca Małgorzata Oliwia Sobczak!

„Urokliwie zabawna, totalnie przerażająca! Piekielne połączenie, które doskonale sprawdziłoby się na wielkim ekranie. Tomasz Kozioł – gratulacje! (chciałoby się napisać wielkie oklaski, choć te po lekturze na zawsze zmieniły swoje znaczenie)”.

Komentarze
Udostepnij