Zapowiedzi

Gdzie w Polsce do miasta? Nowy przewodnik od Katarzyny Węgrzyn

Krótkie, często spontaniczne wyjazdy do wielkich miast, tzw. city breaki, cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Pandemia zmieniła nie tylko branżę turystyczną i zaplecze gastronomiczne, ale także przyzwyczajenia Polaków, którzy chętniej odkrywają rodzime atrakcje turystyczne.

Katarzyna Węgrzyn, autorka bestsellerowego Gdzie w Polsce na weekend oraz bloga podróżniczego o tym samym tytule (ponad 250 tys. obserwujących), znowu wychodzi naprzeciw potrzebom tysięcy Polek i Polaków. Już 27.04. br. na polskim rynku ukaże się jej najnowszy przewodnik Gdzie w Polsce do miasta.

NAJBARDZIEJ AKTUALNY PRZEWODNIK PO NAJWIĘKSZYCH POLSKICH MIASTACH.

Gdzie warto wyjechać na weekend? Co warto zwiedzić w Gdańsku, czego nie można przegapić w Krakowie, gdzie nocować w Łodzi? Które atrakcje zainteresują dzieci? Do jakiej restauracji można wejść z psem?

Gdzie w Polsce do miasta to nowe pomysły i miejsca do zwiedzania w dziesięciu największych miastach w Polsce. Zawiera konkretne pomysły i gotowe scenariusze na city breaki i dłuższe wycieczki.

Książka pełna jest praktycznych porad i ciekawostek. Informacje podane są w przejrzystej formie kapsułkowej. Autorka pogrupowała atrakcje tak, żeby nie przegapić tych najciekawszych. Dodatkowym atutem książki jest krótki rys historyczny, który rozpoczyna każdy rozdział.

Gdzie w Polsce do miasta to genialny przewodnik dla każdego, kto kocha odkrywać tajemnice i piękno polskich miast. To idealna propozycja dla małżeństw z dziećmi, dla osób lubiących podróżować samotnie, dla tych, którzy cenią sobie towarzystwo przyjaciół lub nie wyobrażają sobie wycieczki bez swojego pupila.

JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH BLOGEREK PODRÓŻNICZYCH W POLSCE ZDRADZA TAJEMNICE POLSKICH MIAST.

Przez lata podróżując po Polsce, odwiedzałam nie tylko kopalnie, góry, zamki czy parki narodowe, ale i nasze największe miasta. Zawsze fascynowała mnie ich historia, nierzadko obejmująca przecież setki lat bardzo skomplikowanych dziejów.

Katarzyna Węgrzyn

Komentarze
Udostepnij