Zapowiedzi

IV edycja konkursu “Modjeska Calling” w Teatrze Polskim w Poznaniu przełożona

W Teatrze Polskim w Poznaniu odbędzie się IV edycja konkursu dla aktorek i aktorów na interpretację monologów szekspirowskich Heleny Modrzejewskiej –„Modjeska Calling”.
Konkurs zorganizowany jest dla upamiętnienia światowej sławy aktorki Heleny Modrzejewskiej, której talent i ofiarność zaznaczyły się istotnie w dziejach Teatru Polskiego w Poznaniu.

Konkurs „Modjeska Calling” adresowany jest do aktorek i aktorów zawodowych, studentek i studentów, absolwentek i absolwentów publicznych oraz niepublicznych szkół teatralnych oraz osób bez udokumentowanego wykształcenia aktorskiego, ale posiadających minimum 5-letnie  udokumentowane doświadczenie teatralne (co najmniej 5 zagranych ról). Warunkiem zakwalifikowania do Konkursu jest nadesłanie do dnia 5 kwietnia 2021 r. na adres modjeska@teatr-polski.pl trzech plików w formacie doc lub pdf: wypełnionego formularza zgłoszeniowego, odręcznie podpisanej i zeskanowanej zgody na przetwarzanie danych osobowych (oba dokumenty do pobrania na stronie www.teatr-polski.pl) oraz jednej fotografii portretowej podpisanej imieniem i nazwiskiem.

Komisja powołana przez dyrekcję Teatru Polskiego w Poznaniu zdecyduje o zakwalifikowaniu kandydatek i kandydatów do dnia 12 kwietnia 2021 r. Każda z zakwalifikowanych osób otrzyma, na podany w zgłoszeniu adres mailowy, informację o przyjęciu zgłoszenia oraz harmonogram
przesłuchań.

Szczegóły, regulamin konkursu oraz niezbędne dokumenty są do pobrania na stronie Teatru Polskiego w Poznaniu (www.teatr-polski.pl)

Finał zaplanowany na 19 i 20 kwietnia konkursu Modjeska Calling zostanie przeniesiony na inny termin, który podamy wkrótce. Zwrotu biletów zakupionych bezpośrednio w Kasie Teatru, dla których formą płatności są gotówka i karta płatnicza, dokonać będzie można w kasie, w godzinach pracy lub wysyłając na adres rezerwacja@teatr-polski.pl zdjęcia biletu i numeru konta. Osoby, które zakupiły bilety za pomocą serwisu Bilety24.pl otrzymają komunikat o zwrocie bezpośrednio od serwisu na adres mailowy, który podały wcześniej w trakcie zakupu. Zwroty nastąpią automatycznie. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu z administratorem serwisu Bilety24.pl.

Zdjęcie: Helena Modrzejewska jako Ofelia w „Hamlecie”: zdjęcie z zasobów Biblioteki Narodowej/www.polona.pl 
Komentarze
Udostepnij