Zapowiedzi

JOGA ŚMIECHU w AOIA w Łodzi

LATO W MIEŚCIE: Śmiechojoga, czyli Joga śmiechu – warsztaty dla seniorów

Termin: 07.07.2021, godz. 16.00 – 17.30 (ŚRODA)

Wstęp wolny, zapisy: 42 633 26 41 (w godz. 8:00- 14:00 – Sekretariat AOIA) lub 574-270-096

Miejsce: KLUBOKAWIARNIA KIPISZ, ul. Piotrkowska 282 Łódź

Śmiech to zdrowie – wiadomo od dawna.. A czy wiesz, że minuta śmiechu działa jak 45 minut relaksu, a ponadto przedłuża życie o 10 minut?

Karin Lesiak, trenerka i nauczycielka metody – śmiechojogi – pokaże, jak człowiek może śmiać się bez użycia dowcipów czy komedii. Czy to ŻART? Nie,  potrzebna jest tylko decyzja o śmiechu.

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach z ŚMIECHOJOGI. Zajęcia prowadzone będą w grupie i inspirowane będą dziecięcą zabawą. Do wykonania potrzebna jest wyobraźnia- chociaż nie jest niezbędna, bowiem utrzymując kontakt wzrokowy, bardzo szybko śmiech z decyzji zmienia się w śmiech naturalny, spontaniczny i bardzo zaraźliwy. Ćwiczenia uzupełnione będą ćwiczeniami oddechowymi zaczerpniętymi z jogi. Trwale wpływają na pozytywną postawę wobec wyzwań dnia codziennego.

Śmiechojoga to metoda opracowana przez doktora Madana Katarii w 1995 roku w Indiach.

Karin Lesiak – trenerka i nauczycielka śmiechojogi od 2013 roku. Prowadzi szkolenia, warsztaty i mini sesje dla firm oraz osób indywidualnych.  Występuje na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDx, Live Life Now Śmiechojoga Online, International Happiness at Work Summit.  Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się osobami starszymi, chorymi onkologicznie w tym również dzieci. Spotkania ze śmiechem prowadziła wielokrotnie podczas Dni Seniora w Ogrodzie Saskim Współautorka Dziennika Rozwoju “Wiem, czego chcę”.

W jej warsztatach wzięło udział wiele osób, które dzięki nim odmieniły swoje życie na lepsze, radośniejsze, znalazły sens życia, pracę, partnera. Zwolenniczka pozytywnego myślenia oraz szczęścia w pracy. Wiedzę i praktykę zdobywała u dr Madana Katarii, twórcy metody. szczegóły na www.aoia.pl

Komentarze
Udostepnij