Zapowiedzi

Kaprys gangstera” Katarzyny Mak. Namiętność, żądza, przyciąganie

Katarzyna Mak

“Kaprys gangstera”

Wydawnictwo Lipstick Books

Premiera 10 marca 2021

Namiętność, żądza, przyciąganie…

“Kaprys gangstera” to elektryzująca książka, która pochłania bez reszty.

Elena to skromna i niewyróżniająca się z tłumu dziewczyna. Ma pracę i narzeczonego, z którym planuje przyszłość. Wiedzie pozornie szczęśliwe życie, nie zdając sobie sprawy, że szykuje jej ono jeszcze sporo niespodzianek. A może Elena Mokrzycka to naiwna kobieta?
Marcello ma dosłownie wszystko. Kasa, luksus, przepych, wyuzdane kobiety i hierarchia społeczna to tylko jedne z nielicznych atrybutów, które go wyróżniają na tle innych mężczyzn. To urodzony przywódca, boss – w dosłownym znaczeniu. Poza tym Marcello Castello jest niebezpiecznym facetem…
Pewnego dnia tych dwoje styka ze sobą los. I odtąd, chciałoby się dodać, będą żyli długo i szczęśliwie… Ale czy to w ogóle możliwe? Czy wilk zaprzyjaźni się z owieczką, ogień ugasi wodę, a słońce zetknie się z gwiazdami…?

Pozycja obowiązkowa dla fanek romansów mafijnych! Kaprys gangstera to porywająca historia dwojga ludzi, w której nie zabraknie zwrotów akcji i wielu emocji. Książka tak wciąga, że nie sposób jej odłożyć przed zakończeniem. Autorka ma lekkie pióro, co sprawia, że przez strony jej powieści po prostu się płynie. Gorąco polecam!
Kinga Litkowiec

Nietuzinkowa, niebanalna, prowokacyjna i nieziemsko dobra pozycja, która poruszy całym układem nerwowym już na samym początku, a na koniec doprowadzi do wstrząsu! Przez całą książkę będziesz czuć emocje, akcję, miłość i ból. Niczego ci nie zabraknie. To historia, która jest jak magnes… przyciąga i zniewala. Nie da o sobie zapomnieć, tego możesz być pewna. Skosztuj jej sama!
K.A. Figaro

Seksowna, ostra historia, doprawiona szczyptą humoru. Polecam gorąco!
Anna Wolf

Namiętność i akcja buchają już z pierwszych stron tej powieści. Bohaterowie wciągają w szybki, niebezpieczny i pełen pasji świat i nie pozwalają nam zwolnić ani na chwilę. Katarzyna Mak po raz kolejny dostarcza niesamowitych emocji i pozostawia apetyt na więcej.
Alexa Lavenda

Katarzyna Mak – pisarka szeroko pojętej literatury dla kobiet. Pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, a od przeszło ćwierć wieku zamieszkuje małą podgorzowską wieś, gdzie wraz z mężem Grzegorzem prowadzi niewielkie gospodarstwo rolne. Kobieta jakich wiele: żona, matka, babcia. Z zamiłowania autorka gorących romansów i zmysłowych erotyków. Niepoprawna romantyczka. Miłośniczka starych zamczysk i wiekowych domów z duszą. Debiutowała w 2017 roku powieścią Dwadzieścia minut do szczęścia, a następnie szturmem podbiła serca czytelniczek między innymi książkami Dotyk anioła i Sen o aniele. Obiecuje, że w tym roku jeszcze wielokrotnie zaskoczy czytelników…

Komentarze
Udostepnij