Zapowiedzi

Klubokawiarnia Pora na Seniora w Warszawie – otwarcie już 1 października!

Klubokawiarnia Pora na Seniora – otwarcie już 1 października!

Seniorki i Seniorzy – to dzieje się naprawdę!

W ramach świętowania Warszawskich Dni Seniora, już 1 października zostanie otwarta Klubokawiarni Pora na Seniora przy ul. Puławskiej 3 w Warszawie. To właśnie tam od godz. 11:00 przygotowano dzień pełen wrażeń!

  • wystawa portretów warszawskich Seniorów, które powstały podczas wydarzenia „Pora na portret Seniora” wykonanych przez Robby’ego Cyrona,
  • adopcja kwiatów doniczkowych w klubokawiarni i pamiątkowe zdjęcie z rośliną w ramach akcji Zielony Weteran,
  • rozmowa Adrianny Godlewskiej i Emilii Krakowskiej,
  • spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalicińską wraz z możliwością zakupu najnowszej książki „Animalia” z personalizowaną dedykacją i autografem,
  • recital Danuty Stankiewicz z piosenkami, które z przyjemnością nucimy od dekad.

Całość odbędzie się w cudownej atmosferze sąsiedzkiego spotkania wzbogaconego aromatem parzonej kawy, pysznego domowego ciasta oraz delikatnych dźwięków płynących spod palców wybitnej pianistki Dudy Napieralskiej. To idealny plan na odpowiednie świętowanie Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, więc… zróbmy to razem! Widzimy się już 1 października o godzinie 11:00 w Klubokawiarni Pora na Seniora!

Czym jest Klubokawiarnia Pora na Seniora?

To zupełnie nowe i niebanalne miejsce na mapie Stolicy Seniora z bogatą ofertą edukacyjną, kulturalną i rozrywkową. Tworzymy specjalną przestrzeń dla osób, które są ciekawe ludzi i świata, chcą aktywnie rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty na wielu płaszczyznach. Klubokawiarnia Pora na Seniora mieści się pod kultowym adresem, przy ul. Puławskiej 3, gdzie niegdyś znajdowała się znana w Warszawie kawiarnia Mokotowska.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze
Udostepnij