Zapowiedzi

Koncert DOROSŁYCH, którzy mieszkają już od kilku tygodni razem w kwarantannie na Naszej Polanie w Beskidzie Niskim

DOROŚLI w lany poniedziałek – live streaming NR 4

Mieszkają już od kilku tygodni razem w kwarantannie na Naszej Polanie. Stąd też live streaming dla wszystkich tych, którzy tutaj być z nimi nie mogą. DOROŚLI zagrają kilka pięknych numerów z pierwszej Epki, żeby dodać Wam trochę ducha. Bądźcie z nimi w ŚMIGUS-DYNGUS, czyli LANY PONIEDZIAŁEK o 17.00!

Będą też wspaniali goście, m.in. Monika Mariotti, Marlena Moździńska i Michał Lamża!

DOROŚLI to autorski projekt Igora Spolskiego i Karola Strzemiecznego. Skład zespołu uzupełnia wiolonczelistka i wokalistka Iza Lamik.

“Granie tych piosenek jest dla nas ulubioną formą spędzania ze sobą czasu, pomaga nam przetrwać gorsze chwile, przynosi nam poczucie pewności i bliskości, daje wytchnienie, koi nerwy. Taka jest ta muzyka, o tym są te piosenki i tym się chcemy podzielić z Wami, zwłaszcza w tym trudnym dla nas wszystkim czasie.
Nadajemy streaming z Beskidu Niskiego (Nasza Polana), w którym mieszkamy i pracujemy nad nowym materiałem. Debiut Dorosłych, garść akustycznych, ciepłych, folkowych piosenek okraszonych organiczną elektroniką, brzmieniami lapsteela, mandoliny i wiolonczeli. Autorskie teksty, trochę różowe, trochę niebieskie.”

DOROŚLI

LIVE STREAMING:

13 kwietnia, godz. 17.00

https://www.facebook.com/dorosliband/

Koncert w Teatr WARSawy już 1 października!

Komentarze
Udostepnij