Zapowiedzi

KONCERT ŚWIĄTECZNY – premierowy pokaz koncertu w E-Kinie Pod Baranami

PIWNICA POD BARANAMI:
KONCERT ŚWIĄTECZNY

– premierowy pokaz koncertu w E-Kinie Pod Baranami

czwartek, 24 grudnia 2020, godz. 20.00

www.e-kinopodbaranami.pl

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Kino Pod Baranami zaprasza do swojej wirtualnej sali e-kinopodbaranami.pl, gdzie od wigilijnego wieczoru dostępny będzie wyjątkowy Koncert Świąteczny Piwnicy pod Baranami. To wypełnione magią i muzyką wydarzenie, zarejestrowane zostało na scenie w podziemiach Pałacu pod Baranami, na której wystąpiła 30-osobowa grupa artystów. Premiera online w E-Kinie Pod Baranami w czwartek, 24 grudnia o g. 20.00!

Słowem, które najlepiej opisuje tradycyjny piwniczny Koncert świąteczny jest „magia”. Kraków, mgła, śnieg, kolędnicy z szopkami, grzane wino… – to obrazy, które zimową porą towarzyszą świątecznym koncertom legendarnej Piwnicy pod Baranami.

Większość z zaprezentowanych utworów to powstałe w ciągu sześćdziesięciu lat istnienia Piwnicy oryginalne kompozycje – pisane na coroczne, przedświąteczne „Opłatki” – przez Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zygmunta Koniecznego, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Zaryckiego, Zbigniewa Preisnera, Tamarę Kalinowską, Leszka Wójtowicza, Piotra „Kubę” Kubowicza – do tekstów wybitnych poetów.

Zarejestrowany koncert odbył się na scenie Piwnicy pod Baranami, na której pojawiło się aż 30 artystów, związanych z tym najstarszym i najsłynniejszym polskim kabaretem.

Zapis koncertu dostępny będzie na platformie e-kinopodbaranami.pl od  czwartku, 24 grudnia, od g. 20.00.

Czas trwania koncertu: ok. 120 minut.

BILETY dostępne na e-kinopodbaranami.pl 

30 zł

KINO POD BARANAMI

Rynek Główny 27

31-010 Kraków

12 423 07 68

www.kinopodbaranami.pl

www.e-kinopodbaranami.pl

Komentarze
Udostepnij