Zapowiedzi

Koncert z piosenkami Republiki i Obywatela G.C. w Poznaniu

„Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.”.

29 sierpnia o godz. 20.00 Teatr Muzyczny w Poznaniu zaprasza do Starego Portu nad Wartą na wyjątkowy koncert pt. „Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki i Obywatela G.C.”. Odbędzie się on dokładnie w dniu, w którym Grzegorz Ciechowski obchodziłby 64 urodziny. Na scenie wystąpią m.in.:

Natalia Kukulska

Renata Przemyk

Michał Wiraszko (Muchy)

Dagmara Gregorowicz (Dagadana)

Janusz Radek

Michał Kowalonek

art.8udyń Szymkiewicz (Pogodno)

Kasia Rościńska

Paweł Kovalczyk

Piotr Stelmach

Biolik

zespół HOPE

Nie zabraknie także solistów, tancerzy i orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Krzysztofa Herdzina. Zaprezentują oni utwory i choreografie pochodzące z najnowszej premiery – „Kombinatu”, spektaklu muzycznego w reżyserii Wojciecha Kościelniaka, który powstał z inspiracji tekstami i muzyką Grzegorza Ciechowskiego oraz Republiki. W programie znajdą się takie hity jak: „Mamona”, „Tak… Tak… to ja…”, „Telefony”, „Nie pytaj o Polskę”, „Biała flaga”, „Kombinat” czy „Moja krew”.

Zaproszenie na koncert przyjęli również członkowie Republiki – Leszek Biolik i Jacek Bończyk, a Bartek Gasiul będzie kierownikiem muzycznym koncertu. Wydarzenie poprowadzi Piotr Stelmach.

Bilety w cenie 29-32 zł dostępne są w kasie Teatru. Szczegółowe informacje pod nr tel. 511 433 616 oraz pod adresem bilety@teatr-muzyczny.poznan.pl.

Komentarze
Udostepnij