Zapowiedzi

Konkurs na projekt muralu promującego Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA w Białymstoku

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku zaprasza osoby projektujące murale i chcące wzbogacić przestrzeń miejską Białegostoku do wzięcia udziału w konkursie na projekt muralu promującego Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA.

Na projekty czekamy do 10 czerwca 2024 roku. Zwycięzca/czyni konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej: https://atb.edu.pl/blog/2024/05/16/konkurs-na-mural-festiwalowy/

___________________

18-22 czerwca 2024 roku odbędzie się 11. Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA, którego organizatorami są Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku oraz Białostocki Teatr Lalek w partnerstwie z Polskim Ośrodkiem Lalkarski POLUNIMA, Białostockim Stowarzyszeniem Artystów Lalkarzy, Zarządem Sekcji Teatrów Lalkowych ZASP, Polską Sekcją Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych AICT/IATC Klubu Krytyki Teatralnej SDRP.

Festiwal organizowany jest dzięki wsparciu Finansowemu Ministra Edukacji i Nauki, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z budżetu Miasta Białegostoku.

Komentarze
Udostepnij