Zapowiedzi

LA BOMBE – premiera na Scenie Relax w Warszawie

PREMIERA spektaklu LA BOMBE odbędzie się 13 listopada 2021 roku o godzinie 19:00 w Scenie Relax przy ulicy Złotej 8 w Warszawie.

LA BOMBE

REŻYSERIA: SAMBOR CZARNOTA

PREMIERA I 13.11.2021 godz. 19:00

Katarzyna GLINKA | Maria WIECZOREK | Radosław PAZURA | Wojciech BŁACH

PREMIERA II 14.11.2021 godz. 17:00

Anna CZARTORYSKA – NIEMCZYCKA | Maria WIECZOREK | Radosław PAZURA | Michał ROLNICKI

FRANCUSKA KOMEDIA Z BŁYSKOTLIWYM I CIĘTYM DIALOGIEM!

DEBIUT REŻYSERSKI SAMBORA CZARNOTY!

Spektakl „La Bombe” to historia małżeństwa poszukującego z ogromnym zaangażowaniem nowej siły i energii, która wzmocniłaby ich związek, choć dotychczas wszystkie teorie zawiodły. Dają sobie kolejną szansę i postanawiają podczas urlopu na malowniczej Korsyce odnaleźć iskrę do dawnej płomiennej miłości.

Towarzyszy temu przyjaciel rodziny, który pod maską przebojowego uwodziciela kryje swoje niepewności i porażki. Zawsze można na niego liczyć, zawsze służy wsparciem i dodaje otuchy. Dynamiczne wydarzenia nabierają rozmachu wraz z pojawieniem się młodziutkiej opiekunki do dzieci. Zaczyna się intryga pełna niedomówień i sytuacji zdominowanych przez podejrzliwość głównej bohaterki przeżywającej baby blues – wybuchowej i chorobliwie zazdrosnej. Do tego dochodzą gesty serdeczności i ciepłych uczuć pełnej wdzięku i naturalności zjawiskowej Sam, które nie zawsze bywają dobrze interpretowane.

„La Bombe” to historia nieobojętna, która może dotyczyć wielu z nas. „La Bombe” to śmiech przez łzy, poczucie bezsilności i eksplozja radości naszych bohaterów. Chęć zaistnienia jako lepsza wersja samego siebie i niespodziewany wpływ epizodu sprzed lat na przyszłość.

Wszystko to ze szczęśliwym zakończeniem w oprawie z pobudzającą zmysły wyśmienitą grą aktorską i francuską muzyką w tle korsykańskiego zachodzącego słońca.

Komentarze
Udostepnij