Zapowiedzi

“Las się żyje” – dodatkowy spektakl dla najmłodszych w lubelskim Starym

 Teatr Stary w październiku ponownie zaprezentuje jedno z ulubionych wydarzeń najmłodszej publiczności – spektakl “Las się żyje”.

Na dodatkowy spektakl zapraszamy 24 października (niedziela) o godzinie 17.00.
Bilety na wydarzenie są już dostępne w kasie teatru oraz na stronie teatrstary.eu

reżyseria: zespół aktorski
występują: Konrad Biel, Kinga Matusiak-Lasecka, Daniel Lasecki
czas trwania: ok 45 min

Spektakl adresowany do najmłodszych widzów (od 1 do 5 lat)

Spektakl inspirowany jest lasem, jego mieszkańcami, rytmem, kolorami. Znajdziemy w nim również elementy związane z edukacją najmłodszych, dotyczącą segregacji śmieci, nauki liczenia, poznawania kolorów czy też ekologii. Spektakl łączący w sobie teatr aktorski, teatr cieni, teatr lalkowy, teatr formy i improwizacji, zrealizowany jest w kilku prostych etiudach z muzyką na żywo. Mnogość bodźców obecnych w spektaklu stymuluje rozwój dziecka. “Las się żyje” w założeniach twórców ma uwrażliwiać na sprawy związane z poszanowaniem środowiska naturalnego a jednocześnie pokazać jego niezwykłe piękno. Spektakl jest jednocześnie zachętą do częstszych wycieczek do lasów i parków.

Bilety ulgowe: 20 zł (dla dzieci i opiekunów)

Uwaga! Ze względu na nowy reżim sanitarny, dotychczasowa formuła spektakli dla najmłodszych uległa zmianie – aktorzy występują na scenie, natomiast publiczność zajmuje miejsca wyłącznie na widowni przy zachowaniu obowiązkowego dystansu.

fot. Dorota Awiorko

Komentarze
Udostepnij