Zapowiedzi

Lato z poznańskim Teatrem Animacji

Zapraszamy do wspólnego spędzania sierpniowych weekendów w plenerze! Będziemy gościć z naszą Sceną Mobilną – IMAGINARIUM nad Jeziorem Rusałka, na Starym Rynku oraz w parku im. Jana Pawłą II. Zagramy dla Was zarówno spektakle naszego Teatru jak i Teatrów z nami zaprzyjaźnionych.

A w repertuarze:

„SKOK NA KSIĘŻYC” Kuby Kaprala, reż. Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy – TEATRYLE – Bohater „Skoku na księżyc” jest szybszy od ślimaka ale wolniejszy od ryby, odważniejszy od szczura lądowego ale bardzo boi się samotności. Jest dobrym pływakiem ale najlepiej wychodzi mu skakanie. Jest też bardzo ambitny, chciałby skoczyć najdalej, najwyżej i dokonać czegoś naprawdę wielkiego.

„MISJA POZNAŃ – GDZIE SĄ KOZIOŁKI” Maliny Prześlugi, reż. Marek A. Cyris –
11 sierpnia zagramy 200. przedstawienie! Nie możecie tego przegapić! Będzie się działo!
Czas płynie nieubłaganie, bo jeśli koziołków nie będzie na wieży w samo południe, wydarzy się katastrofa! W szalonym tempie kluczymy po Poznaniu, odkrywając wyjątkowe miejsca i spotykając nader ciekawe osobistości, takie jak Duch Lech, Bamberka Superbohaterka, Stary Marych, Gołąb Ignacy, czy gorące w uczuciach Kłódki z mostu Jordana, żeby w końcu… Nie! Nie powiemy wam, jak zakończy się Misja: Poznań. Wskoczcie na zaczarowany pokład Imaginarium i przekonajcie się sami!

„MISJA ŚWIAT – DYNKS I WIHAJSTER NA TROPIE” Maliny Prześlugi, reż. Marek A. Cyris – Okazja dla wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na czerwcową prapremierę!
Tym razem Dora Dynks i Waldemar Wihajster otrzymują informację o serii bezczelnych kradzieży. Tej samej nocy giną skrzydła Pegaza z dachu Opery Poznańskiej, jeden sympatyczny lew podtrzymujący fontannę na Dziedzińcu Różanym Zamku oraz fragment słynnego neonu Poznańskich Słowików. Nie namyślając się długo, detektywi udają się w szalony pościg za tajemniczym złodziejem. Tym razem tropy zaprowadzą ich znacznie dalej niż przy poprzedniej misji – odwiedzą bowiem Grecję, Hiszpanię, polecą nawet do Stanów Zjednoczonych, a także… w kosmos! Czego bowiem nie robi się dla ukochanego Poznania?

Wstęp całkowicie bezpłatny.

Komentarze
Udostepnij