Zapowiedzi

Łódzki Teatr Powszechny gra na żywo – w czerwcu, lipcu i sierpniu

Teatr Powszechny w dwa minione weekendy zaprezentował dwie prapremiery – „Dobrą zmianę” (scenariusz i reżyseria: Jakub Przebindowski) oraz „Tańczącego z gwiazdami” (scenariusz i reżyseria: Michał Walczak). W czerwcu, lipcu i sierpniu Teatr zaprasza na kilkadziesiąt przedstawień, które będzie można oglądać na Małej i Dużej Scenie oraz online (w tym spektakle online dla osób niesłyszących).

Prezentowane będą także kolejne premierowe odcinki serialu „Pomoc domowa radzi”, kontynuowany będzie autorski projekt dyrektor Ewy Pilawskiej „Dziecko w sytuacji” w wersji online.

Tylko w czerwcu Teatr będzie grał w czerwcu niemal codziennie – łącznie około 60 przedstawień. W repertuarze na najbliższe miesiące znalazły się spektakle:

· „Tańczący z gwiazdami”

· „Tango Łódź”

· „Wykapany zięć”

· „Arcydzieło na śmietniku”

· „Ferragosto”

· „Jednorożec”

· „Janek, król przeprowadzek”

· „Impreza”

· „Ony”

· „#Otagowani”

· „Najpierw kochaj, potem strzelaj”

· „Rodzina”

· „Pomoc domowa”

· „Dobra zmiana”

· „Szalone nożyczki”

Wybrane spektakle z repertuaru będą prezentowane w ramach projektów „Spektakle dla emerytów” oraz „Spektakle dla studentów” (bilety w cenie 10 złotych). Bilety na spektakle online cały czas będą kosztować symboliczne 20 groszy.

Spektakle z udziałem publiczności będą odbywać się zgodnie z obostrzeniami, czyli z zachowaniem reżimu sanitarnego (co drugie miejsce wyłączone z użytkowania, na widowni obowiązuje obowiązek zakrywania ust i nosa).

Pełny repertuaru Teatru dostępny jest na stronie: powszechny.pl

Bilety można kupować online, w biletomacie w Galerii Łódzkiej oraz w kasie Teatru.

fot. M. Zakrzewski

Komentarze
Udostepnij