Zapowiedzi

Lubelski Teatr Andersena w trybie online

Ze względu na decyzję rządu i zamknięcie teatrów od 20 marca, ponownie przeszliśmy w tryb online. Mamy nadzieję, że ta sytuacja zmieni się po 9 kwietnia. Póki nie wrócimy do grania na żywo, zachęcamy do korzystania z naszej oferty online.

Spektakle dostępne non-stop na platformie Bilety24:

  • Szewczyk Dratewka, dla grup – spektakl dzieci od lat 3, reż. Bogusław Byrski, Gabriela Jaskuła i Wioletta Tomica. Spektakl dostępny jest do 30 czerwca 2021r. Bilet grupowy – 200 zł. Po dokonaniu transakcji możemy obejrzeć spektakl dwa razy.
  • Dziób w dziób, dla dzieci od 5 lat, reż. Elżbieta Depta. Spektakl dostępny jest do 30 czerwca 2021r. Bilet indywidualny – 10 zł. Po dokonaniu transakcji mamy dostęp do spektaklu na 4 godziny.

Teatr szyty na miarę

to oferta dla grup zorganizowanych. Można zarezerwować spektakl i/lub warsztat online dostosowany do potrzeb i wieku grupy. Termin realizacji także dostosowany do grupy. Prosimy o kontakt z Działem Organizacji Widowni w celu ustalenia szczegółów.

Do wyboru spektakl online
Warsztat online
Koszt za grupę
  1. Bilet grupowy na spektakl – 200 zł
  2. Bilet grupowy za warsztat – 100 zł
Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą dla grup zachęcamy do kontaktu z Działem Organizacji Widowni, w celu wyboru odpowiedniego spektaklu do wieku i potrzeb grupy, formy i tematyki warsztatu, uzgodnienia terminu i okresu dostępu do wydarzenia, formy płatności i rozliczenia. 

Dział Organizacji Widowni | Beata Saj, tel.: 502 663 873, e-mail: organizacjawidowni@teatrandersena.pl

Szyjemy Teatr na miarę!

Teatroteka Andersena

to kolekcja czytań performatywnych, wirtualnych spacerów, rozmów o teatrze, warsztatów przygotowanych przez zespół teatru w trakcie pandemii. Filmy dostępne są przez cały czas na naszej stronie i są bezpłatne. W ramach Teatroteki można oglądać filmy z cyklu:

  • Teatralne podróże – wirtualne spacery po Teatrze Andersena, kulisy pracy w teatrze – oprowadza Małgorzata Adamczyk
  • Teatralne podróże LIVE – cykl retransmisji spotkań na żywo z aktorami i Bajtkiem, które były emitowane na naszym profilu Facebook
  • Teatralne podróże dla Dużych Dzieci – rozmowy z aktorami teatru o teatrze dla młodzieży i dorosłych – moderuje Małgorzata Adamczyk
  • Spotkania z lalką teatralną – cykl artykułów o lalkach teatralnych przygotowanych przez Małgorzatę Adamczyk oraz filmy instruktażowe z naszymi aktorami prezentujące warsztat lalkarza i krótkie etiudy z lalkami.
  • Odczarujmy lektury – czytania performatywne znanych lektur szkolnych w niezwykłej teatralnej odsłonie, w wykonaniu naszych aktorów.

Zapraszamy do Teatru Andersena w sieci!

Komentarze
Udostepnij