Zapowiedzi

Majówkowy weekend w Teatrze Komedii Impro w Łodzi

Teatr Komedii Impro w Łodzi zaprasza na długi majówkowy weekend:

30 kwietnia o godz. 20 na naszej scenie (OFF Piotrkowska, ul. Piotrkowska 138.140) zaprezentują się gościnnie improwizatorzy z Miejsca Komedii. Najlepsi krakowscy komicy przyjadą do Łodzi ze spektaklem „Tarantino, czyli seks, śmiech i śmierć”. To prześmieszna i krwawa komedia improwizowana w stylu Quentina Tarantino! Zapowiadają się kultowe dialogi, krwawe porachunki, dziką namiętność, gangsterskie życie oraz śmiertelne ciosy i eksplozje śmiechu.

Kto zada ostateczny cios? Jakie spory podzielą bohaterów tej historii? O tym zdecydują widzowie! Wszystko powstanie na ich oczach i przy ich udziale!

Obsada:

– Kasia Kasparek,

– Krzysztof Kasparek,

– Michał „Majkel” Iwanicki,

– Marian „Janek” Janusz,

– Mariusz Kulig,

– Joanna Foryś TBC,

– Amanda Łażewska.

1, 2, 3 i 4 maja Teatr Komedii Impro zaprezentuje (również na OFF Piotrkowska, ul. Piotrkowska 138.140) swoje najpopularniejsze  improwizowane przedstawienia, czyli „Kryminał improwizowany”,”Komedię  romantyczna” oraz spektakl „IMPRO Atak!”.

1 maja godz. 16:

Wymyślanka, to improwizowany spektakl, w którym najmłodsi decydują o wszystkim, co zdarzy się na scenie: gdzie potoczy się akcja, w jakie postaci wcielą się aktorzy, jakie będą mieli kostiumy, wreszcie do jak bardzo zaczarowanego świata zabiorą siebie i innych. Dzieci stają się reżyserami, ale mogą też pojawić się na scenie w roli aktorów. Bajka improwizowana to inteligentna rodzinna zabawa w teatr na dwóch poziomach: dla rodzica i dla dziecka. To podróż w głąb wyobraźni,  znakomita odskocznia od codzienności i gwarantowany relaks.

1 maja godz. 20:

IMPRO Atak! to zbiór tzw. gier impro, czyli następujących po sobie kilkuminutowych scenek, w których aktorzy mierzą się z wyzwaniami  rzucanymi przez publiczność. Improwizatorzy proszą o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, i na tej podstawie na bieżąco tworzą spektakl. Aktor, jeśli tak zadecydują widzowie, może stać się dowolną postacią, przedmiotem, a nawet np. emocją lub uczuciem. IMPRO Atak! to dynamiczne przedstawienie pełne śmiechu i interakcji z publicznością, które zdarza się tylko raz.

2 maja godz. 20:

Kryminał, to przedstawienie, podczas którego widownia nie tylko decyduje o wszystkim, co zdarzy się na scenie (przyznaje aktorom role i zadania, jak również określa miejsce akcji), ale też ustala, która z postaci i w jak przeokrutny lub zaskakujący sposób zostanie… zamordowana.

3 maja godz. 20:

Komedia romantyczna, to wielka miłość, o której niektórzy z nas marzą, a inni ją przeżyli. Dla jednych stała się początkiem wspaniałego wspólnego życia, dla innych jest tylko wspomnieniem, które wywołuje tajemniczy uśmiech na twarzy.

4 maja godz. 20:

IMPRO Atak! to zbiór tzw. gier impro, czyli następujących po sobie kilkuminutowych scenek, w których aktorzy mierzą się z wyzwaniami rzucanymi przez publiczność. Improwizatorzy proszą o sugestie dotyczące miejsca akcji i ról, w jakie będą się wcielać, i na tej podstawie na bieżąco tworzą spektakl. Aktor, jeśli tak zadecydują widzowie, może stać się dowolną postacią, przedmiotem, a nawet np. emocją lub uczuciem. IMPRO Atak! to dynamiczne przedstawienie pełne śmiechu i interakcji z publicznością, które zdarza się tylko raz.

Komentarze
Udostepnij