Zapowiedzi

Maria Magdalena na Wigilii z Flixmojo

W Wigilijną noc na widzów platformy Flixmojo czeka premiera serialu „Maria Magdalena”. Od północy serial będzie dostępny na www.flixmojo.pl.

 „Maria Magdalena” to meksykański serial biograficzny wyprodukowany przez Sony Pictures Television i Dopamine dla TV Azteca. Serial przedstawia życie legendarnej bohaterki biblijnej, która zmaga się z ograniczeniami opresyjnego społeczeństwa, by wreszcie zostać oddaną wyznawczynią Jezusa. To biblijny dramat o życiu Marii Magdaleny, a jednocześnie inne spojrzenie na życie wyjątkowej kobiety wyprzedzającej swoje czasy, feministki i pionierki.

Serial zrealizowano w latach 2018 – 2019. Zdjęcia do produkcji zostały zrealizowane z wielkim rozmachem w wielu niebywale malowniczych lokalizacjach w Kolumbii i Maroku.Była to najdroższa produkcja TV Azteca.

W roli tytułowej występuje María Fernanda Yepes. Serial został napisany przez Linę Uribe, Darío Vanegas i Jaqueline Vargas, a jego producenatmi wykonawczymi są Daniel Ucros i Juan Pablo Posada.

Link do trailera: https://youtu.be/OnFcfnE6PQo

Platforma Flixmojo zadebiutowała na polskim rynku w grudniu br. Jej oferta to przede wszystkim klasyka kina, biblioteka seriali animowanych dla dzieci, seriale amerykańskie, polskie, czeskie i rosyjskie. Miesięczna opłata za dostęp do całej kolekcji jest najniższa w Polsce i wynosi 9,99 PLN netto, a roczna 99 PLN netto.

 Wszystkie filmy dostępne są w polskich wersjach językowych. Co tydzień planowane są kolejne premiery.

Komentarze
Udostepnij