Zapowiedzi

Mazowiecka Szkoła Opowiadaczy 2024 – nabór do projektu

Zapraszamy animatorów i animatorki kultury, osoby pracujące w instytucjach kultury i placówkach edukacyjnych, a zwłaszcza osoby pracujące z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym do zgłaszania się do kolejnej edycji Mazowieckiej Szkoły Opowiadaczy. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Nabór potrwa do 15 marca.

Spośród zgłoszeń wybierzemy maksymalnie do czterech osób, które reprezentują zespoły instytucji kultury, stowarzyszenia, bądź fundacje. Będziemy pracować aktywnie w Waszych miejscowościach, ustalimy z Wami harmonogram spotkań i zaplanujemy finał działań. Wszystkie etapy procesu warsztatowego oraz finał działania wymagają Waszego zaangażowania twórczego i merytorycznego. Pracujemy z Wami, by nabyte praktyki opowiadacze wspierały Wasze działania pedagogiczne, animacyjne i edukacyjne.

Rekrutację do projektu prowadzimy do 15 marca 2024 r. Udział w programie jest bezpłatny. Lista osób zakwalifikowanych do działania zostanie opublikowana na stronie projektu w dniu 18 marca 2024 r.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin na stronie Mazowieckiego Obserwatorium Kultury, które w ramach działalności Mazowieckiego Instytutu Kultury odpowiada za przebieg Mazowieckiej Szkoły Opowiadaczy dostępne w linku:

https://www.mazowieckieobserwatorium.pl/mso-zapisy.html

Komentarze
Udostepnij