Zapowiedzi

Miłość w czasach Tindera. Psycholożka i coach Logan Ury podpowiada, jak randkować skutecznie

Nowa propozycja książkowa Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek autorstwa amerykańskiej psycholożki behawioralnej i coacha randkowania Logan Ury.

Premiera 14 kwietnia 2021 roku.

Z aplikacji randkowych w Polsce korzysta ponad milion osób, ale niewiele z nich znajduje tam miłość. Dlaczego? Bo nie wiedzą, jak skutecznie randkować, na co zwracać uwagę u przyszłego partnera, co dla nich jest dobre. Logan Ury, psycholożka i coach randkowania, przychodzi z odpowiedzią. Książka pokazuje, że nawet w XXI wieku swatka jest nam potrzebna.

Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych kobiet i mężczyzn, którzy chcą działać, a nie czekać, aż miłość przyjdzie do nich sama. Czytelnicy nie znajdą tu słodkich opowieści o wydumanej miłości, ale praktyczne porady i wskazówki, jak osiągnąć cel. Autorka nie tylko obnaża najczęstsze błędy i pułapki, w jakie wpadają osoby pragnące trwałej relacji, ale pokazuje, jak ich unikać. Podkreśla, że zbudowanie satysfakcjonującego związku wymaga zaangażowania i pracy.

Logan Ury dzieli się konkretnymi poradami i ćwiczeniami wypracowanymi na podstawie wieloletniego doświadczenia coacha randkowania i na najnowszych badaniach z zakresu behawiorystyki. Autem książki jest nie tylko wysoka merytoryka, ale również lekko poprowadzona narracja. Autorka przytacza prawdziwe historie, a jej szczerość i poczucie humoru sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem!

Komedie romantyczne wpajają nam fałszywe przekonanie, że to miłość szuka nas, a nie odwrotnie. I że można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Komu przeszkadza, że jesteście niepoprawnymi romantykami? Mnie! I wam też powinno. Bo zarówno behawiorystyka, jak i zdrowy rozsądek podpowiadają, że liczy się nastawienie. Podejście do życia i oczekiwania kreują kontekst naszych doświadczeń, a te z kolei wpływają na sposób, w jaki interpretujemy informacje i podejmujemy decyzje.

(fragmenty książki)

Logan Ury – psycholożka behawioralna, coach randkowania i uznana na całym świecie ekspertka w dziedzinie miłości XXI wieku. Absolwentka Uniwersytetu Harvarda, wykładowczyni TED-a. Prowadziła zespół nauk behawioralnych Google, jest właścicielką firmy wykorzystującej wiedzę z nauk behawioralnych w życiu miłosnym.

Komentarze
Udostepnij