Zapowiedzi

Miss i cała reszta. Pierwsza biografia Ewy Wachowicz!

Miss i cała reszta

Pierwsza biografia Ewy Wachowicz

Miss Polonia. Rzeczniczka prasowa premiera Waldemara Pawlaka. Autorka cenionych przez miliony Polaków programów kulinarnych. Ewa Wachowicz. Dziennikarz Marek Bartosik  odkrywa przed nami to, czego jeszcze nie wiemy o najpiękniejszej kobiecie polskiej kuchni. Premiera biografii Ewy Wachowicz już 25 listopada!

Czy wiecie, że Ewa Wachowicz pochodzi z niewielkiej wsi, potrafi odebrać poród krowy i leczyć boreliozę? Że doskonale pamięta kolejność liczb na kole do ruletki i uwielbia robić z tej wiedzy użytek. Że niemal znalazła męża dzięki pomocy biura matrymonialnego. Że potrafiła się postawić mafii i że całkiem twarzowo jej w dredach. Że moment, w którym opuścili ją najważniejsi dla niej ludzie, całkiem ją odmienił.

Wszystkie korony Ewy Wachowicz to pierwsza publikacja tak obszernie ukazująca fascynujące życie Miss. Nigdy wcześniej Ewa Wachowicz nie ujawniała tak wielu faktów ze swojego życia osobistego. Pokazuje się fanom od zupełnie nowej strony, ale także dokumentuje wydarzenia społeczne oraz polityczne czasów kształtowania się demokracji w Polsce.

To także rozmowy o Ewie ze znakomitościami ze świata showbiznesu oraz polityki. Pośród nich były premier Waldemar Pawlak, caryca polskiej telewizji Nina Terentiew, rysownik Andrzej Mleczko, były mąż i ojciec ich córki Aleksandry – Przemysław Osuchowski, słynny szef kuchni i zdobywca pierwszej gwiazdki Michelina w Polsce, przyjaciel Wojciech Modest Amaro, wybitny dziennikarz telewizyjny, autor słynnego kiedyś programu Listy o gospodarce Andrzej Bober, Robert Makłowicz, a także guru polskiego alpinizmu Krzysztof Wielicki.

Wiele nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów zdjęciowych, wyjątkowe przepisy Ewy Wachowicz i przede wszystkim zakulisowe rozmowy o jednej z najbardziej inspirujących Polki kobiecie. Tej pozycji nie możecie przegapić!

 Ewa, jakiej nie znacie. Piękna jak zawsze, szczera do bólu.

Komentarze
Udostepnij