Zapowiedzi

Mówią kobiety i dalsze plany Wrocławskiego Teatru Współczesnego

Szanowni Państwo,

przez ostatnie dni na naszym Facebook’u pokazywaliśmy efekty projektu Mówią kobiety-teatr krótkometrażowy. Przygotowania prezentacji na dwa tygodnie wcześniej przekształciły nasz teatr w studio filmowe. W sobotę 30 maja o godz. 21:00 zapraszamy na pokaz specjalny, podczas którego zaprezentujemy 5 odcinkowy cykl w całości. Po wyświetleniu premiery cały cykl będzie dostępny na Facebooku przez 24 godziny. 

W najbliższym czasie Wrocławski Teatr Współczesny planuje kontynuację projektu teatr krótkometrażowy. Tym razem będzie to produkcja spektaklu online Truskawki (sztuka Mariusza Sieniewicza napisana na III Konkurs Dramaturgiczny STREFY KONTAKTU 2019) w reżyserii Piotra Łukaszczyka. Spektakl przygotowany będzie w pięciu odcinkach, których prezentacja, podobnie jak przy Mówią kobiety, odbędzie się za pośrednictwem portalu Facebook i YouTube.

Rozpoczniemy także próby do spektakli: Nagasaki Érica Faye w reżyserii Pawła Kamzy oraz The Urban Birder Davida Lindo w reżyserii Weroniki Szczawińskiej, których premiery były początkowo planowane jeszcze w tym sezonie.

Liczymy na to, że będziemy mogli pokazać nasze dwa premierowe przedstawienia we wrześniu, na początku nowego sezonu artystycznego we Wrocławskim Teatrze Współczesnym.

Komentarze
Udostepnij