Zapowiedzi

Musical „Piloci” Teatru Muzycznego Roma dostępny on-line!

Z przyjemnością informujemy, że już od dziś, 24 kwietnia 2020 r., jeden z największych hitów Teatru Muzycznego Roma „Piloci” jest dostępny w player.pl!

Musical można obejrzeć pod tym adresem: https://player.pl/playerplus/filmy-online/piloci,176695

„PILOCI” to pełna emocji musicalowa opowieść o miłości brutalnie przerwanej przez II wojnę światową. Wielkie uczucie łączące Jana, młodego polskiego pilota wojskowego i Ninę, warszawską aktorkę kabaretową i piosenkarkę, rozgrywa się na tle wydarzeń historycznych lat 30. i 40. ubiegłego wieku, przede wszystkim Bitwy o Anglię, w której niezwykle doniosłą rolę odegrali polscy piloci.

Nie jest to dokumentalny zapis wydarzeń historycznych, ani próba odtworzenia dziejów polskich któregokolwiek z polskich dywizjonów lotniczych uczestniczących w Bitwie o Anglię w 1940 roku. To fikcyjna fabuła, dla której pewne wydarzenia historyczne były inspiracją – ale jej przebieg, główni bohaterowie i konstrukcja poszczególnych scen są od początku do końca wytworem wyobraźni i inwencji twórczej autora libretta.

Więcej informacji na temat musicalu – https://www.teatrroma.pl/spektaklarch/piloci/opis/

Spektakl został zagrany w Teatrze Muzycznym Roma aż 427. razy i będzie dostępny dla widzów dzięki współpracy z platformą player.pl w cenie 30 złotych (można nabyć spektakl na 72 godziny)!

Komentarze
Udostepnij