Zapowiedzi

Nadchodzi pożegnalny sezon „The Good Doctor”. Premierowe odcinki już od 1 marca w Viaplay!

Mija już niemal 7 lat odkąd serial ‘The Good Doctor’ podbija serca widzów na całym świecie. Hitowa produkcja przedstawia losy utalentowanego młodego chirurga, brawurowo zagranego przez Freddiego Highmore’a, który zmaga się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, jednocześnie starając się rozwiązywać problemy zdrowotne pacjentów jednego z kalifornijskich szpitali. W pożegnalnej serii na dr. Murphy’ego czekają nowe wyzwania, również te związane z ojcostwem. Odcinek inaugurujący 7 sezon serialu ‘The Good Doctor’ pojawi się już 1 marca na Viaplay. To pierwszy serwis streamingowy w Polsce, na którym będzie można zobaczyć premierowe odcinki najnowszego sezonu. Za sterami produkcji stoją nieprzerwanie Liz Friedman (‘Orange is the new Black’) i David Shore (‘Dr House’).
Jak zakończą się losy personelu medycznego ze szpitala św. Bonawentury?

Zwiastun jest dostępny pod tym linkiem.

Jedyny taki lekarz

W ciągu sześciu sezonów serialu ‘The Good Doctor’ fani produkcji mieli możliwość poznania intrygujących wydarzeń z życia dotkniętego autyzmem i zespołem sawanta doktora Shauna Murphy’ego (Freddie Highmore). Młody lekarz przeszedł trudną drogę, by zostać chirurgiem, mężem i ojcem. Choć zaskarbienie sobie względów przełożonych i współpracowników nie było łatwe, udało mu się zyskać przyjaciół, którzy wspierali go w trudnych momentach, wykazując się niemałą dozą zrozumienia i sympatii. Produkcja przedstawiała również ważne tematy dotyczące osób w spektrum autyzmu oraz społeczności medycznej. Serial zdobył nominacje do prestiżowych nagród, takich jak m.in. Złote Globy i People’s Choice.

Czy to już koniec?

W ostatniej części produkcji na dr Shauna Murphy’ego czekają nowe wyzwania i niedokończone sprawy z przeszłości. Nie będzie stawiał im jednak czoła sam, ponieważ u jego boku stanie żona, Lea (Paige Spara), a od niedawna również jego nowonarodzony syn, Steve. Oznacza to oczywiście, że pozna smak trudów, ale i radości rodzicielstwa. Na pracowników  położonego w kalifornijskim San Jose szpitala św. Bonawentury również szykuje się wiele nowości, którym będą musieli stawić czoła. Doktor Murphy stanie przed ważnym wyzwaniem wprowadzenia nowej osoby do swojego zespołu, będzie musiał również ukrócić jego ingerencję w prywatne sprawy pacjentów. Czekają nas nie tylko skomplikowane operacje mózgu, ale również pełne niespodzianek życia prywatne bohaterów. Czy na każdego z nich czeka szczęśliwe zakończenie? Tego dowiemy się już wkrótce!

Obsada i twórcy

Twórcami siódmego sezonu pozostają niezmiennie producenci wykonawczy i showrunnerzy: Liz Friedman (‘Orange is the new Black’) i David Shore (‘Dr House’), którzy nie kryją wdzięczności, że mogli tworzyć serial z tak wspaniałą obsadą i ekipą.

‘‘The Good Doctor’ był dla nas życiową szansą, jednak nadszedł czas, by się pożegnać. Jesteśmy niesamowicie dumni z pracy, którą wykonaliśmy oraz z przekazu, jaki niósł ze sobą ten serial. Nie możemy się doczekać, by dać naszym wspaniałym widzom, niezwykłemu Freddie’emu Highmore’owi, zespołowi utalentowanych aktorów (i przyjaciół), oraz najlepszej ekipie w branży zasłużone zakończenie tej serii.’ – komentują David Shore i Liz Friedman.

W obsadzie siódmego sezonu znaleźli się m.in. Christina Chang (Dr Audrey Lim), Richard Schiff (Dr Glassman), Fiona Gubelmann (Dr Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr Alex Park), Paige Spara (Lea Dilallo-Murphy), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Chuku Modu (Dr Jared Kalu) oraz gwiazda serialu, Freddie Highmore (Dr Shaun Murphy).

‘Możliwość wcielania się w postać dr. Shauna Murphy’ego była dla mnie ogromnym przywilejem oraz jednym z najbardziej niezwykłych i satysfakcjonujących doświadczeń w życiu. Jestem dozgonnie wdzięczny Davidowi, Liz i Erin, oraz ogromnie utalentowanej – i cudownej – obsadzie, twórcom oraz ekipie, bez których nie powstałby ten serial. To dzięki ich ciężkiej pracy doszliśmy do tego momentu.’ – komentuje Freddie Highmore, producent wykonawczy i gwiazda ‘The Good Doctor’.

Pierwszy odcinek ostatniego sezonu serialu ‘The Good Doctor’ pojawi się na Viaplay już 1 marca, kolejne części będą emitowane w każdy piątek. To pierwszy serwis streamingowy w Polsce na którym będzie dostępny najnowszy sezon produkcji. Na Viaplay znajdują się również wszystkie odcinki poprzednich sześciu części serialu. Zwiastun jest dostępny pod tym linkiem.

Komentarze
Udostepnij