Zapowiedzi

„Nie gniewaj się na mnie Polsko” – widowisko muzyczne Teatru Muzycznego w Lublinie

11 listopada 2021 r. o godz. 18.00 Teatr Muzyczny w Lublinie zaprasza na premierę wyjątkowego wydarzenia. Takiego widowiska z okazji Narodowego Święta Niepodległości nie zobaczycie nigdzie indziej!

Chcemy, aby miłość do Ojczyzny wybrzmiała w tym koncercie inaczej niż dotychczas – zaprezentujemy Polskę z wielką czułością: jako kobietę i matkę. Opowiemy o Polsce językiem bliskim młodzieży – w repertuarze widowiska znają się współczesne polskie przeboje muzyki rozrywkowej takich artystów, jak Katarzyna Nosowska, T. Love, Zalewski czy Eldo. Nie zapomnimy także o największych gwiazdach polskiej muzyki, jak Zbigniew Wodecki, Grzegorz Ciechowski, Maanam czy Maryla Rodowicz. Pokażemy, że o najważniejszych wartościach można mówić nie tylko przez XIX-wieczne pieśni; że są to sprawy, które poruszają i dotykają także współczesnych artystów. Najważniejszym przesłaniem naszego koncertu będzie: „trzeba rozmawiać”, nawet, jeśli mamy różne poglądy – bo Polska to nasze wspólne dobro.

Gościem specjalnym widowiska będzie Kasia Cerekwicka – fantastyczna, uwielbiana przez publiczność wokalistka, gwiazda festiwali w Opolu i Sopocie.

Wystąpią soliści (Kamila Lendzion, Paulina Janczaruk, Dorota Szostak-Gąska, Jakub Gąska, Patryk Pawlak, Patrycjusz Sokołowski i Andrzej Witlewski), artyści chóru, balet i band Teatru Muzycznego w Lublinie.

Reżyseria i scenariusz: Tomasz Man

Scenografia i kostiumy: Anetta Piekarska-Man

Wizualizacje i projekcje: Zuzanna Piekarska

Aranżacje muzyczne: Wojciech Durak

11 listopada 2021 r., godz. 18:00

Teatr Muzyczny w Lublinie

Bilety: 70-80 zł

tel. 81 532 25 21

Kasa biletowa: 81 532 96 65; 502 662 956

e- mail: widownia@teatrmuzyczny.eu

www.teatrmuzyczny.eu

Komentarze
Udostepnij