Zapowiedzi

NIETOPERZ w reż. Kornéla Mundruczó w TR WARSZAWA

Sylwestrowy wieczór. W niepokojącej scenerii hali przemysłowej przerobionej na prywatny szpital gdzieś na uboczu Warszawy zbierają się obce sobie rodziny. Wspólnie pożegnają nie tylko stary rok – ale też swoich bliskich, dla których będzie to ostatni dzień życia.

Przesympatyczna pielęgniarka Marta przygotowuje w fiolkach śmiertelny środek Nembutal. Doktor Piotr drukuje potrzebne do dokonania procedury zaświadczenia. Właściciel kliniki, Ryszard, umila ostatnie chwile pacjentów puszczając z kompaktu operetkę „Zemsta Nietoperza” (choć niektórzy pewnie woleliby słuchać przy tym motywu ze „Star Wars”).

OBSADA Monika Frajczyk, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Podsiadlik, Justyna Wasilewska, Rafał Maćkowiak, Dawid Ogrodnik, Sebastian Pawlak, Adam Woronowicz, Jarosław Praszczałek (dyrygent)

Gramy w TR Warszawa
/ATM Studio

26-28.02, godz. 19:00
Gramy w TR Online
27.02, godz. 18:45
PRZED SPEKTAKLEM
Podczas warsztatów poruszymy tematy pojawiające się w sztuce, a także zaprosimy uczestników i uczestniczki do wzięcia udziału w ćwiczeniu performatywnym online nawiązującym do formy sztuki “Nietoperz”. Przyszli widzowie spektaklu będą mieli także okazję dowiedzieć się , jak wyglądał proces powstawania przedstawienia w 2012 roku
24.02.2021, godz. 18:00 – 19:30
ZOOM
Po streamingu
Porozmawiamy o wpływie kultury oraz o normach społecznych, które determinują nasze życie na przykładzie wydarzeń ukazanych w sztuce.to także okazja do podzielenia się wrażeniami po obejrzeniu spektaklu i wspólnej dyskusji na najważniejsze tematy.
1.03.2021, godz. 17:00 – 18:30
ZOOM
Komentarze
Udostepnij