Zapowiedzi

„Niewypowiedziane” Jess Lourey. Thriller inspirowany prawdziwą historią

Szanowni Państwo, 

już 25 października nakładem Znak Crime ukaże się książka

NIEWYPOWIEDZIANE

Jess Lourey, tłum. Jacek Żuławnik

THRILLER ROKU WEDŁUG AMAZONA

Powieść zainspirowana prawdziwą historią porwań dzieci w rodzinnym miasteczku autorki.

Jest lato 1983 roku, gdy nad Lilydale unoszą się tajemnice.  Cassie wiedzie beztroskie życie nastolatki: mieszka na farmie, marzy o byciu pisarką i podkochuje się w najfajniejszym chłopaku w szkole. To tylko pozory skrywające mroczną prawdę: ojciec organizuje dziwne przyjęcia, podczas których goście zrzucają maski przyzwoitości, a ona nie może o tym mówić głośno.

Pewnego dnia miasteczko nawiedza łowca.

Miejscowi chłopcy znikają jeden po drugim. Kiedy wracają, są brutalni i zamknięci w sobie. Mieszkańcy przerzucają się oskarżeniami, miasteczko zaczyna karmić się szokującą plotką, a wtedy ukochana siostra Cassie przechodzi zagadkową przemianę.

Co ukrywa małomiasteczkowa społeczność? Aby uratować siebie i swoich najbliższych, Cassie musi odnaleźć się w świecie dorosłych, gdzie każdy grzech uchodzi na sucho i tylko prawda jest niewybaczalna.

JESS LOUREY – bestsellerowa autorka nominowana do nagród Agatha, Anthony i Lefty. Uczy kreatywnego pisania i socjologii, jest laureatką stypendium Loft’s Excellence in Teaching, autorką bloga „Psychology Today”. Jej wystąpienie w ramach TEDx obejrzało ponad 50 tysięcy osób.

Życzymy dobrej lektury.

Wydawnictwo Znak

Komentarze
Udostepnij