Zapowiedzi

Noc Muzeów w warszawskim TM ROMA

Teatr Muzyczny ROMA po raz pierwszy w historii otwiera swoje wirtualne drzwi i zaprasza wszystkich miłośników teatru, musicalu i zabytków do zwiedzania wyjątkowego, historycznego wnętrza budynku przy ulicy Nowogrodzkiej 49 w Warszawie.

Premiera wirtualnego spaceru odbędzie się podczas Nocy Muzeów

15 maja o godz. 18.00 i będzie dostępna na stałe na stronie spacer.teatrroma.pl.

To nie będzie zwykły spacer – w przestrzeni teatru zwiedzający natrafią na wiele niespodzianek: będą mogli obejrzeć kostiumy z popularnych musicali Romy, a także zajrzeć w teatralne zakamarki na co dzień niedostępne dla widzów. Po raz pierwszy internauci otworzą wirtualne drzwi takich tajemniczych pomieszczeń jak stolarnia, modelatornia, pracownia krawiecka czy orkiestron pod sceną (nie każdy zdaje sobie sprawę, że podczas każdego spektaklu muzyka w TM ROMA grana jest na żywo).

Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się czegoś o historii budynku w którym znajduje się teatr oraz poczuć się jak artyści w czasie spektaklu, między innymi – stanąć na scenie i spojrzeć na widownię, na której może zasiąść prawie tysiąc osób.

Wirtualny spacer da możliwość bliższego poznania pracy teatru i zobaczenia na własne oczy, jak potężną machiną jest Teatr Muzyczny ROMA.

Komentarze
Udostepnij