Zapowiedzi

Nowa, prowokacyjna i przewrotna powieść Manueli Gretkowskiej

Ćwiertniewiczowa Gretkowskiej…

Mistrzyni

Powieść inspirowana życiem Lucyny Ćwierczakiewiczowej

Oprawa twarda
Premiera: 24 listopada 2021
Literatura piękna polska

Manuela Gretkowska

Cena: 49,99 zł

HISTORIA O KOBIECIE ZACHŁANNEJ NA ŻYCIE I MIŁOŚĆ

Popularnością bije na głowę Sienkiewicza, przyjaźni się z Prusem. Zarabia krocie. Nie ma w Warszawie osoby bardziej wpływowej i szczodrej. Zedrze buty z bogacza, żeby podarować bezdomnemu. Głęboko wierzy w cnoty niewieście: bezczelność i szczerość. Kiedy trzeba, przeklnie arcybiskupa w katedrze.

Gdy spotyka zafascynowanego nią debiutującego aktora, chce swoim zwyczajem podarować mu wszystko. A stać ją na wiele. Ale ile tak naprawdę będzie ją kosztować miłość do młodszego mężczyzny?

najnowszej książce Manuela Gretkowska z humorem portretuje kobietę niezwykłą i pełną sprzeczności. Nieprzewidywalną, groźną niczym piorun kulisty. 

„Mistrzyni” jest inspirowana życiem Lucyny Ćwierczakiewiczowej autorki „365 obiadów”.

Premiera 24 listopada.

Wydawnictwo: Znak Literanova.

MANUELA GRETKOWSKA – JEDNA Z NAJBARDZIEJ WYRAZISTYCH POLSKICH PISAREK, AUTORKA PONAD 20 KSIĄŻEK, W TYM BESTSELLERÓW TAKICH JAK POLKA, TRANS, POETKA I KSIĄŻĘ, FAWORYTY. SCENARZYSTKA FILMOWA I FELIETONISTKA „NEWSWEEKA”.

Zapraszamy na oficjalną premierę książki Mistrzyni do Big Book Cafe w Warszawie, w poniedziałek, 29 LISTOPADA o godzinie 19:00. Rozmowę z Manuelą Gretkowską poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. Po spotkaniu zapraszamy na lampkę wina. Premiera będzie transmitowana również na profilu Fb wydawnictwa Znak.

Komentarze
Udostepnij