Zapowiedzi

Noworoczne postanowienie? „Power hour”! Wydawnictwa Znak

Styczeń to czas noworocznych postanowień.

Nauka nowego języka, zmiana pracy, regularne ćwiczenia, zrobienie prawa jazdy. Często jednak zapał towarzyszy nam tylko przez kilka tygodni, bo… brakuje nam czasu.

A wystarczy wstać godzinę wcześniej niż zwykle! Te 60 minut, gdy świat jeszcze śpi i nie walczy o naszą uwagę, może odmienić nasze życie. To czas, który możemy poświęcić na realizację swoich celów i pasji.

I o tym jest właśnie książka Power Hour Adrienne Herbert!

Adrienne Herbert jest autorką podcastu „Power Hour” i mówczynią TEDx. Pewnego dnia dostała propozycję przebiegnięcia maratonu, na co od razu entuzjastycznie się zgodziła. Chwilę później naszły ją wątpliwości: „Czy ty w ogóle masz na to czas? Jest styczeń, na zewnątrz jest lodowato. Ty biegasz przy ładnej pogodzie, Adrienne”. Ale postanowiła spróbować. Znalazła czas – codziennie wstawała godzinę wcześniej niż zwykle, gdy wszyscy jeszcze spali. Trenowała. I po kilku miesiącach przebiegła maraton.

Ta książka mobilizuje do wygospodarowania własnej Godziny Mocy. Pokazuje techniki, rady, pomaga zmienić nastawienie. To nie musi być konkretna godzina – wystarczy ustawić budzik na godzinę wcześniej niż zwykle.

„Poradnik, który pomoże ci lepiej wykorzystać jedną godzinę dziennie i podsunie narzędzia potrzebne do tego, by poprawić swoje nastawienie, wykształcić dobre nawyki, a także odnaleźć skupienie i cel. W słowach Adrienne odnaleźć można autentyczność zdobytą dzięki ciężkiej pracy i determinacji. Jej pozytywne podejście jest bardzo inspirujące”.
„Vogue”

Wstawanie godzinę wcześniej naprawdę może odmienić nasze życie, sprawić, że będziemy miały/mieli więcej energii i zapału na cały dzień. Przede wszystkim jednak dzięki tej godzinie można zrealizować cele i marzenia: nauczyć się języka, przebiec maraton czy po prostu – mieć czas dla SIEBIE.

Komentarze
Udostepnij