Zapowiedzi

Nowy odcinek podcastu PANTOMIMA PORUSZA: tematy. Rozmowa z Karoliną Paczkowską i Jakubem Pewińskim / Wrocławski Teatr Pantomimy

Zapraszamy do odsłuchania najnowszego odcinka autorskiego podcastu Agnieszki Charkot i Piotra Soroki. Jak sami gospodarze mówią „Jest masa tematów, które chcielibyśmy poruszyć. Od teatru, przez ciało i zdrowie, po sens robienia teatru i zajmowania się sztuką. ”

Tym razem do rozmowy zaprosili dwójkę najmłodszych w zespole WTP aktorów: Karolinę Paczkowską i Jakuba Pewińskiego, których ostatnio mogliśmy oglądać na scenie w przedstawieniu „Niepokój przychodzi o zmierzchu” w reż. Małgorzaty Wdowik. Dla Karoliny był to debiut w Pantomimie, Jakub wystąpił już w „Tyranie” Jakuba Lewandowskiego, wówczas w roli gościnnej.

Aktorzy opowiadają nie tylko o „Niepokoju…”, ale również niepokoju związanym z wejściem na rynek pracy i do nowego zespołu, oraz innych wyzwaniach stojących przed młodymi aktorami po ukończeniu akademii.

Podcasty dostępne są na profilach WTP w serwisach:

Spotify: https://open.spotify.com/episode/5QPGqhWbrxui9f9nfPxmS0?si=13eedf410ee74ca8 oraz YouTube: https://youtu.be/CVexPMbc238

Komentarze
Udostepnij