Wywiady

“O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić” z Krystianem Przybyszem rozmawia Bartek Woszczyński

„O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić” to seria rozmów o tańcu z artystami oraz ludźmi kultury prowadzona przez Bartka Woszczyńskiego. Ten cykl spotkań jest inicjatywą B’cause Dance Company, a poruszane w nim będą tematy dotyczące roli tańca w społeczeństwie, inspiracji, roli światła i muzyki w tworzeniu spektakli tanecznych, sztuki interpretacji tańca itp.

Link do premiery odcinka: https://youtu.be/BA5M3iHCQ08

Link do zapowiedzi: https://www.facebook.com/bcausedancecompany/videos/284508336054540/

Czy z szyi można „strzelać”? Co zrobić, aby nie mieć kontuzji? Mrozić czy ogrzewać? Jakie są najczęstsze kontuzje tancerzy?

Już dziś o godz. 20.00 na kanale YouTube B’cause Dance Company odbędzie się premiera kolejnego odcinka z serii rozmów „O tańcu, sztuce i jak sobie z tym radzić”, które prowadzi Bartek Woszczyński. Gościem piątego spotkania, dotyczącego ciała tancerza z perspektywy fizjoterapeuty, będzie Krystian Przybysz – wieloletni fizjoterapeuta, który dbał o zdrowie tancerzy w wielu programach telewizyjnych, a także współpracuje z wieloma teatrami i zespołami tanecznymi. Na codzień zajmuje się ortopedyczną oraz neurologiczną terapią manualną, funkcjonalnym treningiem medycznym, a także anty-agingiem.

Komentarze
Udostepnij