Zapowiedzi

Odwołane wydarzenia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej do 25 kwietnia

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,
Rada Ministrów podjęła decyzję o przedłużeniu większości obowiązujących obostrzeń do 25 kwietnia, w tym również działalności kulturalnej z udziałem publiczności.
W związku z tym jesteśmy zobligowani do odwołania następujących wydarzeń w naszym repertuarze:

Warsztat – ON dla dzieci – 24/04/2021
Cardillac – 23, 25/04/2021
Spotkanie z Muzalindą – 25/04/2021

Spektakl Cardillac w reżyserii Mariusza Trelińskiego, zostanie zarejestrowany bez udziału publiczności, zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. O emisji spektaklu poinformujemy w późniejszym terminie. Partnerem spektaklu jest Grupa Tubądzin.

Jednocześnie informujemy o zmianach w repertuarze na początku maja – odwołane zostały spektakle Aidy, zaplanowane na 6,7,8,9/05/2021.  Na dwa wystawienia 7 i 9 maja na naszą scenę powróci entuzjastycznie przyjęty podczas ubiegłorocznej premiery WertherPartię tytułową wykona uwielbiany przez publiczność, a nam szczególnie bliski Piotr Beczała.

Nieustannie zachęcamy Państwa do odwiedzania nas online. Już od tego piątku, 16 kwietnia, na platformie https://operavision.eu oraz https://vod.teatrwielki.pl/, będzie można oglądać balet Romeo i Julia w choreografii Krzysztofa Pastora i z muzyką Siergieja Prokofiewa.

Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące zwrotu biletów na odwołane spektakle:

– należność za bilety zakupione na stronie www i opłacone drogą elektroniczną poprzez system PayU zostanie zwrócona na konto klienta, z którego dokonana została płatność za bilety, bez konieczności kontaktu Widza z Biurem Organizacji Widowni TW-ON. Istnieje możliwość zwrotu środków na kartę prepaidową (>>> formularz zwrotu na kartę prepaidową)prosimy o podjęcie decyzji do 16 kwietnia br. Po tym terminie zwroty będą dokonywane sukcesywnie, nie później niż w ciągu 30 dni od daty spektaklu.

– bilety zakupione w kasie, opłacone gotówką bądź kartą płatniczą można zwrócić w kasach biletowych TW-ON lub za pośrednictwem formularza zwrotu (>>> formularz zwrotu), wtedy należność zostanie przekazana na wskazane konto. Istnieje także możliwość zwrotu środków na kartę prepaidową poprzez (>>> formularz zwrotu na kartę prepaidową) lub bezpośrednio w kasach biletowych,

– termin ważności kart prepaidowych zostaje przedłużony do dnia ostatniego wydarzenia w sezonie 2021/2022,

– osoby, które wymieniły już voucher na bilet na odwołany spektakl, będą mogły dokonać zamiany na wybrany spektakl do końca sezonu 2021/2022.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Organizacji Widowni w dni powszednie w godz. 11.00–19.00: (22) 692 02 08, (22) 692 02 10, (22) 826 50 19 lub pod adresem mailowym: bow@teatrwielki.pl

Kasy biletowe w holu głównym: zamknięte do 25 kwietnia br.
Butik (i kasa) w lewym skrzydle teatru: czynny codziennie do 25 kwietnia br. w godz. 11.00 – 18.00

Komentarze
Udostepnij